Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

novi stil ridžovana - sokoćalo za čekiranje drži u neutralnoj torbici sa buvljaka.

 

mislim da je čak nosio i popreko :fantom:

Evo sad sam naleteo na taj modni krik - džaba im, vide se dva kaiša preko ramena :D Moraju da sačekaju zimu pa da štekuju ispod jakne :fantom:
Link to comment

Jel ide onaj minibus sa aerodroma nakon ponoci?

Ne bih da bacam pare na taxi, ako ne moram. 72 mi ide do ponoci, slecem u 23:45h. Ako ne stignem, prva sledeca opcija mi je minibus. On ide u 01h, ako sam dobro shvatio raspored na netu (mada, pitanje koliko je to frisko)

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Nadam se i da ce majstor nagariti, pa da cu sleteti ranije i izaci na vreme. U svakom slucaju, dobro je da postoji opcija

 

Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Nadam se i da ce majstor nagariti, pa da cu sleteti ranije i izaci na vreme. U svakom slucaju, dobro je da postoji opcija

 

Sent from my Nexus 4

idi na flightaware pa vidi tacna vremena sletanja tog leta u prethodnih par nedelja

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Dodjoh ja kuci odavno, dobri Djejmse :D

Izasao sam iz zgrade u 00:01 i nije bilo nikoga. Sacekao onaj u 01h

 

Za flightaware - jel prakticniji od radar24? Ja sam tu pratio history. Doduse, samo za prethodni let

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment
ископодним соло аутобусом сматраће се аутобус који на минимално двоје (2) врата има улаз у нивоу (нема степенике за улаз у возило).

 

 

:ss1:

 

... raspisan je 'konkurs' za privatne prevoznike u gradu, kažu biće divljina, linije podeljene po aktuelnom sistemu iako su doneli onaj novi plan linija što treba da krene od nove godine... uz to svi su privatnici gurnuti organizovani pod Arrivu u 'konzorcijum' jer je minimum za privatnika da ima 400 autobusa da bi sve pokrio. Nisu predvideli uopšte zglobne autobuse, ali zato zahtevaju da svi ovi privatni autobusi budu mlađi od 10 godina, da imaju kamere (full HD), WiFi, brojače putnika, klimu, kao i da budu ofarbani u crvenu RAL3001 boju.

 

Dakle, lukavi Boldrikov plan je da ovo proglase 'privatno-javnim partnerstvom' i uvale gomilu linija privatnicima uz obavezu da se oni sami snađu i opreme autobuse upravo onako kako je smislilo i obećalo - gradsko poglavarstvo! Sigurno je sva ova tražena 'dodatna oprema' već spremna za isporuku i ugradnju od strane naprednih firmi  <_<

Posle će da im valjda isplaćaju zaradu prema očitanom sa ovih obaveznih 'piplmetara'...

 

Ne mogu da prekucavam brojeve linija na koje se ovaj konkurs odnosi, ko želi može sam da proveri - http://www.bgsaobracaj.rs/JN/23_15/23_15_KONKURSNA.pdf

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...