Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

odavno. izgledaju normalno i nenumerisano, kao udju, motaju se oko vrata izgledajuci kao redovni neplatisha, kao merka kakva je situacija u busu, dal ima kontrole itakoto  :lolol: i onda samo izvale divajs i krenu na posao...

Edited by gospa buba
Link to comment

mislish da ih neko uchi? da se vrsta ne razvija sam od sebe, u specifichnim uslovima opstanka? ^_^

 

ko onda uchi poreznike da su idioti? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

pa to da se dojme putnicima kao "i mi smo vi samo eto sad moramo da pogledamo karte, nije do nas taki je sistem"... donekle i funkcioniše™ jer više nije ono ajmo stoko gde su karte nemoj vam jebemo kevu svima sad a poveli smo i komunalnu za one koji bi da se osete kao ljudi

 

 

inače, BusPluseri kad nisu na dužnosti voze se za dž, vido svojim očima... ovaj kao kartu gospodine a ovaj mu samo blago izvadi "ljubičastu plastiku" na šta ovaj ćutke klimnu glavom i nastavi dalje :sleep:

Edited by Singer
Link to comment

Ja se ne vozim mnogo cesto prevozom, ali sam oduvek placao kartu. I dok sam bio student beda nekako mi bilo glupo da se svercujem, To mi je i stvar kulture... Dok se nisu pojavila ova govna pre 5-6 meseci ili kad vec. U prva dva navrata kad su mi trazili kartu na uvid rekao sam im da imam, al da necu da im pokazem jer se ponasaju kao olos (tim recima). A stvarno sam imao. I oni brzo odustajali i napadali na zene. Pa sam im dobacivao da su selektivni i da nemaju kohones. 

 
Onda sam resio da kad im vec ne pokazujem, necu ni da ponistavam kartu. I od tada sam se vozio bar 30 puta, a najvise sam 2 puta kucao. Imam kredita na kartici i nosijm je sa sobom, ali ne zelim da se kucam iz principa. Na pocetku me bilo sramota sto to radim i osecao sam se jadno. Jbga, to je kradja, hteo to da prihvatim ili ne. A onda sam naleteo na dripce koji mene nisu nista pitali, a onda ostrvili na neku mucenu devojku koja je brzo poklekla i dala im LK. Tada sam shvatio da nema razloga da me bude sramota i da cu ponosno da se svercujem.
 
Nek se nose u kurac i oni i oni koji su ih tu poslali i dali uputsvtva.
Link to comment

 

Ja se ne vozim mnogo cesto prevozom, ali sam oduvek placao kartu. I dok sam bio student beda nekako mi bilo glupo da se svercujem, To mi je i stvar kulture... Dok se nisu pojavila ova govna pre 5-6 meseci ili kad vec. U prva dva navrata kad su mi trazili kartu na uvid rekao sam im da imam, al da necu da im pokazem jer se ponasaju kao olos (tim recima). A stvarno sam imao. I oni brzo odustajali i napadali na zene. Pa sam im dobacivao da su selektivni i da nemaju kohones. 

 
Onda sam resio da kad im vec ne pokazujem, necu ni da ponistavam kartu. I od tada sam se vozio bar 30 puta, a najvise sam 2 puta kucao. Imam kredita na kartici i nosijm je sa sobom, ali ne zelim da se kucam iz principa. Na pocetku me bilo sramota sto to radim i osecao sam se jadno. Jbga, to je kradja, hteo to da prihvatim ili ne. A onda sam naleteo na dripce koji mene nisu nista pitali, a onda ostrvili na neku mucenu devojku koja je brzo poklekla i dala im LK. Tada sam shvatio da nema razloga da me bude sramota i da cu ponosno da se svercujem.
 
Nek se nose u kurac i oni i oni koji su ih tu poslali i dali uputsvtva.

 

 

tl;dr:  ne plaćaš, a voziš se

Link to comment

danas se u troli kod crvenog krsta posibali neki srednjoskolci. umalo nisu povredili neku decu koja su se tu nasla. kad su izasli na njih se poceo derati neki lik u random pedesetim koji ih je pozvao da krenu jedan na jedan na njega a onda je izvadio bokser.

 

i kazu dosadan beograd.

Link to comment

 

I dok sam bio student beda nekako mi bilo glupo da se svercujem, To mi je i stvar kulture... Dok se nisu pojavila ova govna pre 5-6 meseci ili kad vec. U prva dva navrata kad su mi trazili kartu na uvid rekao sam im da imam, al da necu da im pokazem jer se ponasaju kao olos (tim recima). A stvarno sam imao. I oni brzo odustajali i napadali na zene. Pa sam im dobacivao da su selektivni i da nemaju kohones. 

 
Imam kredita na kartici i nosijm je sa sobom, ali ne zelim da se kucam iz principa. Na pocetku me bilo sramota sto to radim i osecao sam se jadno. Jbga, to je kradja, hteo to da prihvatim ili ne. A onda sam naleteo na dripce koji mene nisu nista pitali, a onda ostrvili na neku mucenu devojku koja je brzo poklekla i dala im LK. Tada sam shvatio da nema razloga da me bude sramota i da cu ponosno da se svercujem.

 

 

:isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...