Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

sta se desava sa busplus kontrolama? od pocetka pojacane kontrole nisam video nijednog. juce sam se cak vozio i tramvajem po Bulevaru oko 6 popodne, to je uvek bio zicer da ce uci ridzovani. nema...

Link to comment
sta se desava sa busplus kontrolama? od pocetka pojacane kontrole nisam video nijednog. juce sam se cak vozio i tramvajem po Bulevaru oko 6 popodne, to je uvek bio zicer da ce uci ridzovani. nema...
Stiče se utisak kao da si išao da ih tražiš, kavge radi.
Link to comment

Ima kontrolora oko Slavije.Strožija kontrola izgleda tako (pričam o onome što sam ja video) što blokiraju validatore, pa ih odblokiraju kad uhvate nekog ko ima nevalidiranu nepersonalizovanu kartu. Stekoh utisak da izbegavaju sukobe po svaku cenu, narodskije rečeno, mislim da se plaše batina.

Link to comment

silazim juče iz 48-ice u 29-om, poništio sam karticu i video da mi je to bio poslednji 'kredit'.htedoh da uđem u nešto prema centru, dve stanice, jer pada kiša.ulazim u jedan bus, kontrola, silazim, ulazim u drugi odmah za njim, kontrola, silazim; ulazim u treći bus, kontrola, silazim... ko dan mrmota, jebote.odustajem, kisnem i idem pešice te dve stanice do posla.

Link to comment

vest!

Vozača autobusa na liniji 74 napala su tri putnika dok je vozio autobus pun putnika 40 sa na sat. Zahvaljujući prisebnosti vozača izbegnuta tragedija. Sindikat GSB "Nezavisnost" jutros je saopštio da je njihov vozač Veljko Obradović (60) napadnut dok se vozilo kretalo iz pravca Bežanijske kose prema Mirijevu 3, kod prodajnog objekta "Merkator" na Bežanijskoj kosi.
Link to comment

ja se u utorak prvi put srela sa kontrolom tj jedva sam ih skontala,pregledali nekoliko karata,pola busa preskočili,izašli na sledećoj stanici,nikom ništa..skroz čudno..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...