Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

večeras nenadano preko puta SIVa izlete iz autobusa 50% ajd' da kažem, putnika. onda uđe busplus trojka. meni bi smešno koji je to stampedo bio. istrčaše ko pusice, ništa spremnost za fajt, raspravu, pominjanje majke. jedan momak ostao unutra bez karte, samo mu je rečeno da to nije u redu. kod dejtona busplusovci izađoše....

Link to comment
Radnicima GSP-a dovoljna su svega četiri minuta da operu vozilo, što je brže nego u bilo kojoj zemlji Evrope. Jednom u tri meseca sva vozila imaju generalno pranje.
Link to comment
večeras nenadano preko puta SIVa izlete iz autobusa 50% ajd' da kažem, putnika. onda uđe busplus trojka. meni bi smešno koji je to stampedo bio. istrčaše ko pusice, ništa spremnost za fajt, raspravu, pominjanje majke. jedan momak ostao unutra bez karte, samo mu je rečeno da to nije u redu. kod dejtona busplusovci izađoše....
Ja sam na stanici gledao kako dolazi 611, staje, kontrola (pre-busplus era:)) hoce da udje ali svi, bukvalno svi putnici izlaze napolje. Kontroli posle bilo glupo da ne udje, iako nema sta da radi. :lol:Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Link to comment

Kao da su satima trazili najizmuceniju zenu da se izivljavaju na njoj, a kad razmislim verovatno i jesu. Mala zandarska vlast. Ovaj mamlaz bi sprovodio u konclogore da mu neko da.

Link to comment

Tek sad sam video ovaj klip. Ja stvarno izgleda živim u paralelnom svetu jer nikada uživo nisam video da neko ovako slepo sluša Busplus, iako koristim gradski prevoz preko prometnih punktova (Ada, Sajam, BBrdo). Bes.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...