Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nisam ni znao da postoji web aplikacija. Inace radi aplikacija bez problema, neki dn su je poboljsali dosta, pa se vide i brojevi svakog busaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Koju ti koristis?Ja ovu BUSPLUS radila do jaja do skoro.
Link to comment
Koju ti koristis?Ja ovu BUSPLUS radila do jaja do skoro.
Pa zvaničnu apexovu aplikaciju, besplatno je za korisnike androida, imaš grafički prilaz svih autobusaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
od pre par dana mora se ponoviti proces generisanja digitalnog potpisa, posle toga bi trebalo da radi dobroinače dvučković je setrin muž, zet takoreći :)
Ne radi zajebavaju ih ovi iz BP izgleda...Dobra je bila aplikacija dok je radila... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

moram istaći da gsp ovih dana radi odlično!a gospodin kontrolor me je obavestio da sam dužan samo jednom mesečno da validiram mesečnu kartu. ako želim mogu i češće!

Link to comment

da, redovno. a u petak (praznik u Srbistanu) sam se vozila 4 puta i tri puta imala zadovoljstvo susreta sa ridžovanima.

Edited by Arkadija
Link to comment

Na liniji 45 vec mesecima saobraca autobus kome nisu ispravna srednja vrata. Jedno vreme su bila zatvorena stalno, zatim u poslednje vreme vozac se mucio na svakoj stranici da zatvori vrata, jednom nas je ostavio na pola puta, jutros je opet blokirao ta vrata. Da li je moguce da ne mogu mesecima da poprave jedna vrata, i jos gore, da taj autobus prolazi redovan tehnicki pregled za koji tvrde da rade svako jutro???

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...