Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

@BeholderPa jedino ako on moze da ti ocisti sredstva sa kartice, posto sam automat to ne moze. Samo ti napise da nemas dovoljno, ne moze da ti skine u tom slucaju. Nego, jel si ti bre siguran da nije povecan limit?? Jbte, slusao sam ljude (doduse, ne pazljivo) da moze da se uplati 720d

Link to comment

Nisam se relativno dugo vozio a ni sretao sa kontrolorima ali u zadnja dva susreta moram da primetim tesku kurcobolju i bojkot kada je u pitanju odnos vozac-kontrola. Pre Bus plusa a i na pocetku njega je procedura bila da jedan uvek udje na prva vrata, zapise neke brojeve od vozaca i onda krenu u kontrolu. Koliko vidim u zadnje vreme kontrola kad udje ni ne pogleda vozaca, a i vozaci kada neko hoce da kupi kartu (cak i sa tacnim iznosom i bez onih "Imam samo 1000" fora) odgovore sa "C" ili ako su bas raspolozeni odmahnu rukom i kazu "Ne"

Link to comment

Nešto sam listao vikipediju. U Engleskoj ako hoćeš da platiš 20p račun novčanicom od 20£ trgovac ima zakonsko pravo da te odbije.Послато са GT-P6200 користећи Тапаток 2

Link to comment
Ja bi pristao i na klasičan standard31 mesto za sedenje i 64 za stajanje
Ih. u onim beloruskim trolama mogu i do 72 stajace osobe da se nabiju. Ajmo sredina malo.
Link to comment

Nisam ni znao da postoji web aplikacija. Inace radi aplikacija bez problema, neki dn su je poboljsali dosta, pa se vide i brojevi svakog busaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...