Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nemo' da se zajebes pa da u sud odes u novim martinkama, nego nazuj neke stare shimike, sazalice se sudija :DПослато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Добар је систем и кад ти се примакне најамник за контролу, да прислониш мобилни и почнеш да причаш у празно, кад овај затражи, само одмахнеш да не смета и подигнеш тон у службеној расправи. Овај мало чека па оде.

Link to comment
Добар је систем и кад ти се примакне најамник за контролу, да прислониш мобилни и почнеш да причаш у празно, кад овај затражи, само одмахнеш да не смета и подигнеш тон у службеној расправи. Овај мало чека па оде.
sta cu ako mi stvarno zazvoni telefon?ne bih se ja s time salila :(
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sistem divno funkcioniše...Jutros u 25ci ulazi kontrola, "dobardankartenapregledmolim"cvrc...na kartici imam 70 dinara a karta je 71 ili 72 dinarai šta sad?- evo kod vozača da kupim kartu , neće kaznu da pišete zbog 2 dinara?- 2 ili 20 meni je isto, daj ličnu kartu.Srećom stigošmo na stanicu te siđoh "bez problema"Odem do trafike da dokupim ta 2 dinara i još koju kartukad tamo teta, malo čačka onaj aparat, malo zove nekog na mobilni (vezano za bus+)uglavnom posle jedno 2-3 minuta:- sistem ne radi. U toku dana će biti omogućeno dopunjavati kredit.A do "u toku dana" da ili pešačimo il se švercujemo?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

juche dakle, u munzeju, drugarica i ja se vozimo ka centru. ja imam markicu, ona kuca. otkucala zena na moje ochi, ionako je smaram svaki put, jer mrzim da se traumiram kad pochne da mlati ridze, a nije platila, to je uvek zdravo neprijatno za nas osetljive-a-konzervativne. kod nade dimic ulazi tip, kontrolishe obe, sve ok. vec na sledecoj stanici ulazi devojchica, i - voila! njena karta vishe nije otkucana i molim vas gospodjo otkucajte kartu. ja poludim, kucala je zena kartu ushle smo zajedno. kaze - ja to ne vidim i ne interesuje me. raspravljasmo se malo, medjutim, dete izadje tu gde je i ushlo, poshto nije bila sasvim sigurna da je u pravu.nisam znala da gospoda mogu da resetuju placenu kartu, bash fino <_<ako je to u pitanju, buduci da je, naravno, jasno, da je taj sistem samo po sebi bushan ko goblen. i da to vishe nikoga ne interesuje, ochigledno je da su odgovarajuci novci razmenjeni na odgovarajucim mestima i da su sada svi tenderski i drugachije namireni, pa vishe nije vazno :isuse:

Edited by thermal bug
Link to comment
juche dakle, u munzeju, drugarica i ja se vozimo ka centru. ja imam markicu, ona kuca. otkucala zena na moje ochi, ionako je smaram svaki put, jer mrzim da se traumiram kad pochne da mlati ridze, a nije platila, to je uvek zdravo neprijatno za nas osetljive-a-konzervativne. kod nade dimic ulazi tip, kontrolishe obe, sve ok. vec na sledecoj stanici ulazi devojchica, i - voila! njena karta vishe nije otkucana i molim vas gospodjo otkucajte kartu. ja poludim, kucala je zena kartu ushle smo zajedno. kaze - ja to ne vidim i ne interesuje me. raspravljasmo se malo, medjutim, dete izadje tu gde je i ushlo, poshto nije bila sasvim sigurna da je u pravu.nisam znala da gospoda mogu da resetuju placenu kartu, bash fino <_<ako je to u pitanju, buduci da je, naravno, jasno, da je taj sistem samo po sebi bushan ko goblen. i da to vishe nikoga ne interesuje, ochigledno je da su odgovarajuci novci razmenjeni na odgovarajucim mestima i da su sada svi tenderski i drugachije namireni, pa vishe nije vazno :isuse:
drugi je sistem tu busan, ali sta ciniti kad sad apsi onaj koji je trebao da bude recimo negde na putu da trazi pomilovanje zbog dobrog ponasanja i sto je odcepao adekvatan deo kazne.
Link to comment

...ajde dok ti čekaš Dabovića da ti da dozvolu da pričaš, da ja pitam nešto.Pošto pametnjakovići iz Bus+ organizacije nisu povećali limit "potrošnih kartica" na 720rsd (10 vožnji po kartici, kako je zamišljen početni koncept kada je vožnja koštala 60rsd). Limit je i dalje 600rsd.Sad imao situaciju da u "idealnim uslovima" na tim karticama ostaje 24rsd (8x72rsd=576rsd).Da li može iznos na tim karicama da se "kombinuje"?Naprimer, imam jednu karticu sa 70 dinara, a u drugoj 8 dinara, Jel bi mogao takakv sistem da prođe kod kontrolora?edit:apismenost

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...