Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

kada se odluce za jednu racionalnu formu naplate i kontrole i kada u tome budu dosledni.
mozda bi pomoglo i da neko ode u fijoku na duze, ukoliko surovo i nesrazmerno premlati negog. nekako mi se chini da bi i to pomoglo, i to u josh nekoliko raznih oblasti. svi su svesni da im se nece desiti apsolutno nishta...
Link to comment

Menjam 6 prevoza dnevno, i samo u centru (po trolama) sretnem ponekad kontrolore. Juce su maltretirali neku klinku iz Hrvatske jer je imala polomljenu karticu. Uzimali joj putovnicu i druga dokumenta, vrsljale po njima i na kraju joj uzeli busplus. Kad su odlazile komentarisale nesto tipa "dosli ovde da se mangupiraju".Nastavljam svercovanje u februaru, imam onu za 4 voznje ako zagusti i to je to.

Link to comment

koristan link za one koji nemaju android na pametnom telefonu. uz šifre navedeni su broj stanica, kilometraža itd.

http://vukstankovic.com/2012/02/23/sifre-stanica-gsp-a/

Link to comment

kad nemam uplacene pare na kartici, imam novi trik. pokusam da se otkucam, vidim crveni ''nemate kredita" alarm na validatoru, i slegnem ramenima uz tup i rezigniran pogled. promrsim "dopunicu karticu" i skruseno se vratim na svoje mesto. uspeo sam da napravim auru jadnicka jadnog koji nema ni za leba, pa promase cinjenicu da sedim u ispoliranim ganc novim martinkama i citam knjigu sa tableta.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...