Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel imao neko problema sa BP plastikom?Navratio ćale, ja mu dao moju kartu da koristi, i kaže mi da nije ni mogao jer je "oštećena"!Nigde ogrebotine, nije savijana, ali, jednostavno njemu nije radila (a ima kredita).I pitao je kontrolore da mu provere, a oni su mu preporučili da kupi drugu...A kupljena je pre neki mesec.I šta sad, da prijavim BP tržišnoj inspekciji i tražim reklamaciju? :fantom:

Link to comment

je l' primetio neko komplet odsustvo kontrolora ili je to samo na ovoj mojoj nesrecnoj marsruti. elem, kao uredno prijavljen vozim se vec 7 meseci sa markicom za nezaposlene, koja nije skupa, ali mi se ipak ne kupuje januarska sad kad je vec 1/3 meseca za nama a kontrolora ni od korova.

Link to comment
Jel imao neko problema sa BP plastikom?Navratio ćale, ja mu dao moju kartu da koristi, i kaže mi da nije ni mogao jer je "oštećena"!Nigde ogrebotine, nije savijana, ali, jednostavno njemu nije radila (a ima kredita).I pitao je kontrolore da mu provere, a oni su mu preporučili da kupi drugu...A kupljena je pre neki mesec.I šta sad, da prijavim BP tržišnoj inspekciji i tražim reklamaciju? :fantom:
Odeš u busplus gde izdaju kartice i reklamiraš da ti izdaju novu, čak ti veruju koliko si imao na prethodnoj ;)
Link to comment
Odeš u busplus gde izdaju kartice i reklamiraš da ti izdaju novu, čak ti veruju koliko si imao na prethodnoj ;)
Koristis je lepo do daljeg. Nije tvoj problem sto je ostecena. Burazer imao studentsku, vrteo mesec dana pa zamenio. Kontrolori samo prevrte po prstima pa slegnu ramenima, nisi ti kriv sto su im karte golo govno.Sa tehnicke strane, hoce ta RF kolca da napuknu iznutra iako se spolja ne vidi.
Link to comment

Nemam pojma kojim procesom, samo znam da sam na slican nacin sjebao na desetine hotelskih kljuceva (koji su elektronska kartica), kao i bankovne kartice. Valjda ima neko ko se razume bolje u fiziku i kome se slicno desilo. Pretpostavljam (dedukujem) da bi i to mogao biti razlog zasto busplus kartice riknu.

Link to comment
Nemam pojma kojim procesom, samo znam da sam na slican nacin sjebao na desetine hotelskih kljuceva (koji su elektronska kartica), kao i bankovne kartice. Valjda ima neko ko se razume bolje u fiziku i kome se slicno desilo. Pretpostavljam (dedukujem) da bi i to mogao biti razlog zasto busplus kartice riknu.
Ma sjebavao sam ja hotelske, ali oni su magnetni, pa ti ne izdaju nove nego prekodiraju ponovo. Ove Bus -, bi trebalo da su RF.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...