Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nemanjina je valjda obnovljena 2005. i tada pirgavi nije bio gradonacelnik.
Bio sam uveren da je 2007. Moja greška - ipak, čini mi se da je na tom delu šina bilo više iskakanja
Link to comment
Nemanjina je valjda obnovljena 2005. i tada pirgavi nije bio gradonacelnik.
:lolol:Da li se neko seća Bojana Stanojevića, gradskog menadžera?edit: svejedno, bez obzira na tadašnju bruku povodom Nemanjine, pirgavi je mogao da priupita stručnjake da li su ti španski tramvaji upotrebljivi na beogradskim šinama. Edited by Anonymous
Link to comment
Bojana Stanojevića
Sugrađani Stanojevića često mogu sresti dok pešači gradom, ne libeći se da ih opomene ukoliko se nepristojno ili nedolično ponašaju. Ovo posebno važi za nesavesne vozače. Baš pre nekoliko dana raspravljao se sa čovekom koji je, parkiravši se gde ne treba, sedeo u kolima i slušao muziku. „Čoveče, kako možete ovde da stanete?, upitao je i dobio odgovor: „Ja mogu sve. Druga je stvar da li je to u redu“.„Ne volim takvu bahatost, podseća me na Miloševićevo vreme. Dajte da budemo civilizovani. Ne košta ništa, a život čini prijatnijim. Mnogi problemi koje danas imamo nisu uzrokovani nedostatkom novca već nevaspitanjem. Verujte, onog trenutka kada grad bude imao komunalnu policiju, kao što je slučaj u većini gradova sveta ^_^ uvešćemo red za dva meseca“.
Link to comment

Dobra stara vremena, čekanje šugave 50ice sat vremena, da bi naišla samo jedna konzerva, zip-rar sa 200 putnika.Sem što ne pričam samo o prošlosti već o onome da sam i danas (opet) doživeo.Ubeđen sam da su 2/3 polazaka 50-ice ukinuli. Ni sa okretnice ne polaze redovno, na stanicama je neviđena gužva.Ali je zato firer napravio most koji ima manje putnika nego pomenuta linija :fantom:

Link to comment
Meni će te kombinacije sakoa, košulja i kravata (npr. ova) ostati urezana u pamćenju do smrti.
Stanojević više ili manje, ali tih godina je zamalo bilo de rigueur spajati dva ljuta karirana uzorka na košulji i kravati, nešto zbog čega bi se ne tako davno dobijala oštra packa za manjak ukusa u oblačenju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...