Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Sve nešto kontam, možda BusPlus kontrolori idu na to da plasiraju ovakve vesti, da bi u bliskoj budućnosti kada se pojave na vratima svi validirali kartice iz straha da ne budu pretučeni. Nadrealisti su imali skeč na tu foru "nindža-revizori".Jebote, sad kad mi priđe kontrolor, moraću da ga molim da mi da vremena da izvučem karticu ili da ga pitam da mi ne prilazi, jer se bojim da će da me pretuče.

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Sve nešto kontam, možda BusPlus kontrolori idu na to da plasiraju ovakve vesti, da bi u bliskoj budućnosti kada se pojave na vratima svi validirali kartice iz straha da ne budu pretučeni. Nadrealisti su imali skeč na tu foru "nindža-revizori".Jebote, sad kad mi priđe kontrolor, moraću da ga molim da mi da vremena da izvučem karticu ili da ga pitam da mi ne prilazi, jer se bojim da će da me pretuče.
Prema ovome što su oni plasirali, moraćeš da ne psujes i da ne hvataš za gušu :mellow:
Link to comment

podsetite me, zashto su ukinuli stanicu za munze ispod mosta? imalo neke veze sa kontrolom? jal se bunio neki narod za to, makar neki zemunci? :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment

Jel ima nade da se to vrati? Danas sam isao nesto na onu stranu i kad sam se vracao proslo deseetak autobusa dole dok nije dosla pretrpana sesnaestica u koju sam se jedva ugurao.

Link to comment
podsetite me, zashto su ukinuli stanicu za munze ispod mosta? imalo neke veze sa kontrolom? jal se bunio neki narod za to, makar neki zemunci? :unsure:
Svi se bunili. Ja pisao sesticije. Zvao studije be i dzabaПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2
Link to comment

Jutros na RTS-u javljaju kako revizorski izveštaj (koji se danas objavljuje) sadrži činjenicu da GSP nije plaćao porez i doprinose u 2011, i da duguju preko milijardu dinara.

Link to comment
Jutros na RTS-u javljaju kako revizorski izveštaj (koji se danas objavljuje) sadrži činjenicu da GSP nije plaćao porez i doprinose u 2011, i da duguju preko milijardu dinara.
Lepo je sto se RTS oslobodio i pise nesto sto je poznato vec godinu dana.
Link to comment
26.12.2012. u 21:15 SlavkoTramvaj je izleteo iz sina iz istog razloga iz kog je, odmah posle zamene sina u Nemanjinoj, izleteo i tramvaj kod bioskopa Partizan. Taj razlog se nalazi u nekvalitetnim sinama koje su, posle postavljanja, rucnom masinom za brusenje morale biti dovodjene na meru, kako bi tramvaji mogli prolaziti bez struganja i skripanja zbog nasedanja venca tocka na bocni deo sine.Zna se da su sine placene kao roba prve klase, a u stvari su otpadak van svake klase. Umesto na ponovnom livenju, jer su skart, zavrsile su na beogradskim ulicama i to kao roba prve klase. Tada su optuzili zenu-vozaca tramvaja da se kretala neprilagodjenom brzinom, pa nije videla da je skretnica prebacena. Medjutim, skretnica se prebacila u trenutku zbog lose opreme (tada nove i vrlo skupo placene). Do sada niko nije odgovarao za takve zloupotrebe zbog licne koristi u nabavci sina i opreme, ali se nadam da ce i tadasnja rukovodeca garnitura, kako u GSP, tako i u gradskim strukturama, doci na red da odgovori na vise pitanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...