Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pametnjakovići nisu "upgrejdovali" kartonske kartice. I dalje je maksimum 600 dinara; što mu dođe nekih 7 vožnji?Zar je moguće da nisu uspeli da povećaju kapacitet, šta je to 2-3 klika u nekom programu.

krajnje je vrijeme za tv seriju koja odslikava zivot radnicke klase. da se zove npr 'autobusdzije'.
busplusdžije Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ovo je "taj" Istok? I šta kažeš, kupio Bus+ kartu*, ušao u autobus (neku 83ku) i slikao se?To da dokaže "hejterima" da je i on nekad ušao u autobus, Šta je tačno poenta ove slike?*nepersonalizovanu (moguće i da je pozajmio)

Link to comment

Ne znam da li je to samo na mojoj stanici ili na više njih ali pored oznake stanice za slanje sms-a, stoji par nalepnica."pažnja, pažnja, ova usluga se od 16 septembra naplaćuje toliko i toliko"Jel to neki entuzijasta polepio ili oficijalno od GSP (pošto nemaju dovoljno prihoda od prodaje markica pa moraju da lepe bele papiriće)

Link to comment

Znamo mu i ime, gotovo izvesno.Nego, niko mi nije odgovorio, pa da probam opet:

Da li karta za noćni prevoz može da se naplaćuje po pravcu ili može po vožnji? Npr sednem na Trgu, napravim krug do Dorćola pa nazad?Sent from my HTC One V using Tapatalk 2
Link to comment
Da li karta za noćni prevoz može da se naplaćuje po pravcu ili može po vožnji? Npr sednem na Trgu, napravim krug do Dorćola pa nazad?Sent from my HTC One V using Tapatalk 2
Sva logika kaže da NE može. Mislim može ali da platiš.Ne, sigurno ne može jer vozač mora da izađe iz autobusa, i tom prilikom siguran sam da autobus mora da bude prazan :)Ili tako nekako...
Link to comment

Po pravcu se placa. Moja gospoja je uspela da zaspi u nocnom busu i odveze se do poslednje, pa je cekala da bus krene nazad, kako bi se odvezla pet stanica. Nisu joj naplatili kartu, ali su rekli da su mogli. Kako su oni ljubazni, mogli su da uzmu za voznju 300 dinara, ali nisu! Nisu!

Link to comment

Svašta, ranije se dešavalo da završim nešto ranije pa uhvatim bas prekoputa, gde nije gužva, obiđem taj krug i niko mi nikada ništa nije rekao, to sam sada prvi put video.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...