Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja iskreno do sad nisam naišao na situaciju da je na trafici pao sistem (osim u prva dva dana funkcionisanja sistema), ali mi se zato, sva 3 puta kad sam tražio kartu u vozilu, desilo da dobijem odgovor "nema".

Link to comment
Ja iskreno do sad nisam naišao na situaciju da je na trafici pao sistem (osim u prva dva dana funkcionisanja sistema), ali mi se zato, sva 3 puta kad sam tražio kartu u vozilu, desilo da dobijem odgovor "nema".
Jel tako? Mene baš 'oće to padanje, možda je do toga što stalno tražim na istim trafikama i u njima rade lenštine.A vozačima puca kurac da ti prodaju kartu, isto kao i pre. Meni je to OK, ako ne želi da naplati vožnju, baš mu hvala :)
Link to comment

moram da se pohvalim da sam konačno uspela da kao prava poštena građanka validiram 2 karte za 2 osobeali: zašto to može samo na prvim vratima?!?!?!?!!

Link to comment
ali: zašto to može samo na prvim vratima?!?!?!?!!
Zato što su prva vrata ona na kojima se može obaviti višestruka validacija.Sledeći! Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
A vozačima puca kurac da ti prodaju kartu, isto kao i pre. Meni je to OK, ako ne želi da naplati vožnju, baš mu hvala :)
Nekada su imali procenat od prodaje karata, verovatno su im to ukinuli pa ih zabole.
Link to comment

Evo i ja dva dana nisam mogao da uplatim zbog pada sistema. Posle se setio u gradu i probao u drugoj trafici koja mi nije ispred kuce i sve je bilo ok. Cak sam i odradio svoju svecanu mesecnu validaciju za maj.

Link to comment

Jutros sam imao dve kontrole za 3 stanice (Zeleni venac - Španskih boraca), linija 75.Bio sam jedini putnik u toku prve kontrole, izašli su na stanici kod Ušća. Tu čujem da su dobili nove uslove: 43 vozila u smeni, 60 opomena, 1 doplatna karta im je dnevna norma.Drugi par je ušao na stanici kod SIV-a.

Link to comment
Imaš i plastične karte koje nisu mesečne, već na dopunu (nepersonalizovane). Kupuju se na trafici, koštaju 250 dinara, na nju uplaćuješ pojedinačne karte koje koštaju 60. Ako si tu samo preko leta, možda bi ti se to više isplatilo.
A nejach? Koja je gornja starosna granica besplatnih voznji za decu? Ako tako nesto uopste postoji? Edited by Balta
Link to comment

Nisam primetio da ima nešto zvanično, moji klinci se voze u školu svaki dan, i nikad ih ridžovan nije startovao, decu ne konstatuju.

Link to comment

Nego ljudi, kako stvarno funkcionise sada saobracaj sa tim novim mostom preko Ade? Jel se vidi neko rasterecenje na ostalim mostovima? Kad sam 2010 bio kod vas tacno mi je pripala muka svaki put kad sam trebao da predjem iz BGD-a na Novi BGD ili obratno. Guzve su nevidjene preko celog dana. Skoro sam bio zakasnio na avion...

Link to comment
Nego ljudi, kako stvarno funkcionise sada saobracaj sa tim novim mostom preko Ade? Jel se vidi neko rasterecenje na ostalim mostovima? Kad sam 2010 bio kod vas tacno mi je pripala muka svaki put kad sam trebao da predjem iz BGD-a na Novi BGD ili obratno. Guzve su nevidjene preko celog dana. Skoro sam bio zakasnio na avion...
proshli petak oko podne, od gandijeve do vma 20 minuta, 94, koja krece na 5-6 minuta u redovno doba, chini mi se. preko ade, tj, sa sve semaforima i momcima koji crtaju signalizaciju.a taksisti kazu da je pojava mosta na adi pojeftinila taksi od nbg ka periferijama iza banovog brda 2-3x, plus nema zaglavljivanja na sajmu.a ostale mostove ni ne primecijemo kao pojavu, mi sa ove strane ^_^edip. al zato na onom okoloputu sto ide na lakat krivinu ka batajnici, i u batajnici na semaforu kod crkve, auuu :ph34r:sad ce tamo biti centar sveta :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
Nego ljudi, kako stvarno funkcionise sada saobracaj sa tim novim mostom preko Ade? Jel se vidi neko rasterecenje na ostalim mostovima?
tuk tuk tuk, pu pu pu... sve ti je jasno.Edit:
edip. al zato na onom okoloputu sto ide na lakat krivinu ka batajnici, i u batajnici na semaforu kod crkve, auuu :ph34r:sad ce tamo biti centar sveta :lolol:
Pušteno u rad ono kod Dobanovaca, tako da bi, dok svi saznaju za to, i tu (kod Zemuna, Galenike) trebalo da bude mnogo bolje. Edited by zorglub
Link to comment
Jutros sam imao dve kontrole za 3 stanice (Zeleni venac - Španskih boraca), linija 75.Bio sam jedini putnik u toku prve kontrole, izašli su na stanici kod Ušća. Tu čujem da su dobili nove uslove: 43 vozila u smeni, 60 opomena, 1 doplatna karta im je dnevna norma.Drugi par je ušao na stanici kod SIV-a.
Sta mu to dodje opomena?
Link to comment

Nemam pojma na šta je konkretno mislio, mada mi liči na scenu iz busa od pre neki dan - lik nema kartu (pritom mu zvoni telefon svakih 5 minuta, i umesto "halo" kaže "šta je, majmune?! marš u pičku materinu!", ulazi kontrola (romkinja), on ustaje sa sedišta i prilazi vratima, ona konta da on nema kartu i "opominje" ga da izađe na sledećoj stanici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...