Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Beovoz se, cujem od prijatelja koji ga koriste, kvalitetno raspada..a bio je pouzdan i zgodan.

  • +1 2
Link to comment

Meni se cini da tu vise nema ni mere ni plana..Nego udri pa ko kako ugrabi i scepa..

 

Jos kad krenu da ruse stari most, bice pesma

  • +1 2
Link to comment

Uvesce neku gsp skelu da prevozi putnike preko Save, mozda je to plan :rolleyes:

 

Edited by Stela
  • Haha 1
Link to comment

dobili su mandat da se u ove 4 godine useru u život svima, bez obzira da li su glasali za njih. i da istovremeno isprazne sve moguće kase pa ih napune zaduživanjima.

  • +1 1
Link to comment

Čini mi se niste u potpunosti shvatili koliko je u stvari suluda ova odluka o autobusima koji će sa juga dolaze isključivo obilaznicom, jer najbliži izlaz je ostružnički, što bi značilo da bus onda mora pored Ade pa na novi most, a sledeći je onaj kod Surčina, sa koga se izlazi na početku vojvođanske, što je tek smejurija. Hoću reći, pogledajte na mapi koliko autobusu treba do nove stanice s autoputa BG-Zagreb, a koliko novom rutom.

 

Oni su realan problem zadržavanja međugradskih autobusa na stanicama GSBa rešili tako što su napravili jednako velik problem na još 5 mesta. Ne da sam iznenađen, samo mi je fascinantno do koje mere uspeju da useru apsolutno sve čega se dohvate.

Ovo nije ni čak ni Boldrik rešenje, ovo je neki sasvim novi nivo nesposobnosti. Ako se ne varam, neko je spominjao da su prevoznici slizani s vlašću, ako se zbog ovoga ne pobune, onda definitivno jesu.

Edited by zorglub
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

A kako planiraju uopste da zabrane busevima da idu auto putem do Arene i onda se iskljuce na novu stanicu ?

Link to comment

Ahahaha, pa sad tek vidim, Tranšped je kod onog isključenja za Ikeu :laugh: Brže će im biti od Niša dotle, nego odatle do grada, pa fenomenalno :laugh:

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

A kako planiraju uopste da zabrane busevima da idu auto putem do Arene i onda se iskljuce na novu stanicu ?

 

Realno, patrola može da ih sačeka 100m posle izlaza za obilaznicu i uputi na isključenje Bubanj potok. Ili napiše kaznu, kako god.

Link to comment
14 minutes ago, zorglub said:

 

Realno, patrola može da ih sačeka 100m posle izlaza za obilaznicu i uputi na isključenje Bubanj potok. Ili napiše kaznu, kako god.

 

Nah...pokusace..ali nece to dugo da traje. 

 

Zaista ne verujem da ce im uspeti ovo.

Link to comment

To je znatno povećanje i u kilometraži, što znači više čorbe pa i samim tim skuplja karta. 

Link to comment

Sta ce biti sa busevima koji dolaze iz Obrenovca, Umke i generalno sa te strane? Hoce li i oni ici na NBG?

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

Čini mi se niste u potpunosti shvatili koliko je u stvari suluda ova odluka o autobusima koji će sa juga dolaze isključivo obilaznicom, jer najbliži izlaz je ostružnički, što bi značilo da bus onda mora pored Ade pa na novi most, a sledeći je onaj kod Surčina, sa koga se izlazi na početku vojvođanske, što je tek smejurija. Hoću reći, pogledajte na mapi koliko autobusu treba do nove stanice s autoputa BG-Zagreb, a koliko novom rutom.

ako misliš da će da nateraju da sav autobuski saobraćaj koji ide autoputem iz niša, avalskim drumom i ibarskom magistralom obavežu da se isključe sa obilaznice na toj petlji i kada dodamo onekoji dolaze iz obrenovca nastaće neverovatno zagušenjena delu od čukaričke padine do mosta na adi. a tek na mostu kada se sudare sa onima iz rakovice da ne pričam. uključenje na most sa kružnog toka je jedno po jedno vozilo.

Link to comment

vezano za BG voz. s vremena na vreme koristim ga za jednodnevne poslove u gradu. posle dva jutarnja voza (5:40 i 6:00) ja u pola 8 zatičem najmanje 20 parkiranih automobila na stanici.  taj moj voz u 15 do osam je blago popunjen da bi se u barajevu dopunio a u resniku napunio. na stanici u rakovici ga čeka oko 100 ljudi. nema mesta za sedenje. ako će to da sjebu, onda.......

 

i dalje mi nije jasno što su čupali šine i skidali mrežu na tramvajskom potezu most - stara okretnica u topčideru. tramvaj je mogao da vozi na novi beograd. ljudi bi ostavljali kola tu kod te okretnice.

Edited by đorđe geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...