Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

45 minutes ago, Patty Lee said:

Zahtevam da Gangula objasni ovu kartu ako je prodaja moguća samo od 10h do 18h! :mad:

61456B88-6B81-408C-920A-BC26BC16A367.jpeg.99d0fea57fc13aaaf435ae16d220b74f.jpeg

A ne bi bili živi pa da ne ukradu čak ni na uglednoj karti 

 

A90 - more like A88.5 :rolf:

 

@gospa buba dobar je tu onaj koji će da radi softversko rešenje - milion (3, 5, 12... koliko god treba) za gospodina

Edited by Profesionalac
Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

A ne bi bili živi pa da ne ukradu čak ni na uglednoj karti 

 

A90 - more like A88.5 :rolf:

 

@gospa buba dobar je tu onaj koji će da radi softversko rešenje - milion (3, 5, 12... koliko god treba) za gospodina

to podrazumevam da ce u svakom poslu da kradu, kao shum na signalu, zanima me gde je signal.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

to podrazumevam da ce u svakom poslu da kradu, kao shum na signalu, zanima me gde je signal.

Meni deluje da je ovde obrnuto, da je lapanje signal, a rušenje celog jednog sistema sporedna stvar - koleteralna šteta.

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Profesionalac said:

Meni deluje da je ovde obrnuto, da je lapanje signal, a rušenje celog jednog sistema sporedna stvar - koleteralna šteta.

a mislila sam u smislu da je neizbezno pa necemo ni pitati. ali rushenje celog sistema, koji je bio nekako uhodan, za manje od mesec dana. to je dogadjaj! i onda isturaju njega da ludija svakog dana, i najava i realizacija izgledaju kao da je sam sve smislio i divlja okolo nekontrolisano, nema nikakvi struchnjaci autoriteti materine, za transformaciju za koju je potrebno dresirati gradjanstvo dva meseca sigurno. ono, preko sredstava informisanja i opshtine u kosjericu :lolol: jasno je da je josh pride i ochekuju da se na telekom nanosi dva tri dinara od svake transakcije, jer je to bilo nemoguce urachunati u cenu karte :isuse:

 

  • +1 1
Link to comment

Ово је један од природних исхода победе Томе Николића на изборима 2012. године. 

  • +1 8
Link to comment

А узгред, спровођење овог система је била једна од главних замерки која се, и овде на форуму, замерала градским властима из периода 2008 - 2013. 

Link to comment

Čini mi se da su on i njegov tim (ako to postoji uopšte) bili ubeđeni u "ma koliko može da bude teško zameniti jedan sistem drugim :covid19:

Meni je u prvi mah delovalo lupetanje kada kaže, raskinuli smo ugovor, 7 dana za pravosnažost.. "NAKON TOGA kreće osmišljavanje celog sistema" :rolf: 

 

Iz onoga što vidimo nemam razlog da mu ne verujem da su zaista pokušali za mesec dana da osmisle i implemntiraju rešenja za novi sistem. Malo pogledaj šta je biloranije - aha uzmi papirne karte, malo uzmi iskustva drugih JP - eto SMS kao za parking, ostalo će već u hodu da se rešava. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Profesionalac said:

Čini mi se da su on i njegov tim (ako to postoji uopšte) bili ubeđeni u "ma koliko može da bude teško zameniti jedan sistem drugim :covid19:

Meni je u prvi mah delovalo lupetanje kada kaže, raskinuli smo ugovor, 7 dana za pravosnažost.. "NAKON TOGA kreće osmišljavanje celog sistema" :rolf: 

 

Iz onoga što vidimo nemam razlog da mu ne verujem da su zaista pokušali za mesec dana da osmisle i implemntiraju rešenja za novi sistem. Malo pogledaj šta je biloranije - aha uzmi papirne karte, malo uzmi iskustva drugih JP - eto SMS kao za parking, ostalo će već u hodu da se rešava. 


 

Spoiler

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...