Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

I sad će svaka karta koju kupim da mi se dodaje na moj račun za mobilni telefon?

 

Pa jbt, šta ako neću, šta ko sam potrošila sve pare sa tog računa, ma nabijem ih.

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

I sad će svaka karta koju kupim da mi se dodaje na moj račun za mobilni telefon?

 

Vozila si se ili nisi?
Ali kada krenu da stižu računi za telefon od par hiljada, od čega ti je mobilni paket 1500, a ostatak prevoz. Verovatno računaju da mobilni moraš da platiš, inače ti isključe mobilni.

Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

 

Vozila si se ili nisi?
Ali kada krenu da stižu računi za telefon od par hiljada, od čega ti je mobilni paket 1500, a ostatak prevoz. Verovatno računaju da mobilni moraš da platiš, inače ti isključe mobilni.

Nisam se još vozila. Cenim da bi bilo najbolje izbegavati gsp, bar sledećih mesec dana.

Link to comment

Znač, striktno hipotetički govoreći, nemam nameru ovo da radim, ali…ja u svom imeniku preimenujem ženu u GSP NAPLATA ili tako nešto, i pošaljem joj SMS sa tekstom “A30”, a ona meni pošalje nešto tipa “Hvala što se vozite sa nama blabla karta važi do 12.09.2023” i to je to? Vozim se za dž mesec dana? 


 

Spoiler

:Jova:

 

  • +1 4
  • Haha 5
Link to comment

„Pitajte njega što je podneo ostavku. Ja sam ga predložio. Dal‘ sam bio prezadovoljan? Baš i nisam. On je jedan fin i pošten čovek, ali broj obrtaja na kojima radi nekako nije bio onakav kakav bi mene zadovoljavao“

Link to comment

Može li neko da ponudi prevod ove izjave?

 

Smart siti dži-pi-es” i kompletan sistem praćenja javnog prevoza biće u roku od meseca dana. Ako to ne bude funkcionisalo biće upravnici u autobusima koji će pratiti to dok „dži-pi-es” ne zaživi”

 

Zamišljam upravnike u autobusima koji se javljaju na novooformljeni radio kanal:

- Upravnik Mića se javlja iz 88 na Gazeli

- Umerena gužva je na mostu, stižemo do Sava Centra za 2 min

- Hvala Mićo, a sada se prebacujemo na okretnicu na Karaburmi gde se upravnik Sale upravo ukrcava na 23...

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
Jednu potvrdu za ceo iznos ili jedna potvrda da zamenjuje jednu kartu?
Molim te reci mi da je ovo drugo jer sam već zamislila [mention=135]gospa buba[/mention] sa 140 potvrda!
2EF620F4-F058-4D39-B679-0C7A894FC031.gif.5129cd8ff7cd09f7f6ce3a749b0d49ee.gif
na novine ima dizadje gospa buba [emoji38]ol:


Sent from my RMX3710 using Tapatalk

Link to comment

Politika je zabrljala, nisu upravnici, već otpravnici i nisu u autobusima, već na početnim stanicama.

 

Quote

Prvi čovek prestonice je istakao i da je završen proces realizacije dela projekta „Smart sitija” sa Vladom Srbije i „Telekomom”, kao nosiocem projekta, koji će se zvati „Pametno upravljanje javnim prevozom”.

– Sistem ostavljamo u rukama države. Oni će nam obezbediti GPS sistem uređaje, kompletan sistem praćenja autobusa, obračun pređenih kilometara i optimizaciju kretanja vozila, kao i aplikaciju za praćenje javnog prevoza. Procena je da bi ovo trebalo da bude gotovo za mesec do mesec i po dana. Dok to ne bude spremno imaćemo, kao što je i ranije funkcionisalo, otpravnike koji će na početnim stanicama brojati autobuse. Tako ćemo ručnim putem voditi evidenciju vozila – naglasio je gradonačelnik.

https://www.beograd.rs/lat/beoinfo/1801746-gradonacelnik-sapic-novi-jeftiniji-i-efikasniji-sistem-javnog-prevoza-beograd-plus-krece-od-sutra/

Edited by vememah
  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...