Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

7 minutes ago, Malvo said:

Šapke zatvorio Sarajevsku do kraja meseca.

 

U jbt :ph34r: zašto, zna li se??

Nekako preživeh budalesanje sa Savskom, al što sad sjebaše i Sarajevsku?!?!

Link to comment
2 hours ago, Max Morlock said:

 

U jbt :ph34r: zašto, zna li se??

Nekako preživeh budalesanje sa Savskom, al što sad sjebaše i Sarajevsku?!?!

Pa upravo to, zatvorio je dve paralelne ulice koje spajaju južni deo grada sa centrom. Nema tramvaja, autobusa, metroa, ili crknite ili idite biciklom, čamcem, šta je problem, nizvodno je.

Link to comment

Najbolje je što nigde nisu najavljeni nikakvi radovi. Evo malo pre sam tražio i nigde se ne spominju ni Drinska ni Sarajevska :unsure: Jedino na GSP - promena režima može da se vidi da najava promene trase za 52,53 i 56.

 

Hvala na obaveštenju, bukvalno minut pre polaska u grad sam video post - gradski mostovi šire svoje grane za odlazak sa Brda u centar :D

  • +1 1
Link to comment

Ladno nigde ništa o zatvaranju Sarajevske...  što je najgore, i dan danas, kad se vraćam s posla i idem Savskom, vidim ljude koji uzaludno stoje na stanici 601 i gomile drugih autobusa ,preko puta Palate Pravde... koji ni ne pogledaju levo uz ulicu da vide da je kod Pošte građevinski materijal preprečio ulicu... onda bude - "ovde više ne staju autobusi, pođite malo gore 150m, tu vam je sad stanica...".

Nigde nikakvog obaveštenja (čini mi se, nisam baš zagledao).   Već mesecima tako...

Link to comment

Prigradski prevoz je izgleda prvi na udaru, ali možete viditi šta sledi i gradu…

Iako pola Mladenovca putuje u BG na posao, ukinuli su gomilu polazaka i to učinili nemogućom misijom. 

Pored toga su kažu ukinuli i gomilu polazaka ka okolnim selima, pa su neke ipak vratili jer narod prosto nema načina da stigne kućama, to su sve linije koje po nepromenjenom rasporedu saobraćaju već decenijama.

Priča se da će ukinuti u potpunosti i gradske linije (ima ih 6 mislim), malo

igrad, ša će mu gradski prevoz…

DVChQW2.jpg

2dSNsde.jpg
 

Ali bitno da je karta u drugoj zoni sad jeftinija. Ako ako, samo glasaj narode, nek dobiju i ovaj put 70%.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment

Klinac sa posla danas iznajmio i krenuo preko mosta, pa mu aplikacija pištala kad je već skoro stigao do APR-a i izbacila poruku da trotinet ne sme da se koristi u starom delu grada. Morao da se vraća do Ušća da ga ostavi.

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

 

1 minute ago, napadaj said:

Klinac sa posla danas iznajmio i krenuo preko mosta, pa mu aplikacija pištala kad je već skoro stigao do APR-a i izbacila poruku da trotinet ne sme da se koristi u starom delu grada. Morao da se vraća do Ušća da ga ostavi.

 

E da sam rodjen u Bg..pa da zajebavam ljude sa one strane mosta da su Turci :)) 

 

Video sam na nekoliko mesta duz Bulevara Z. DJ.  svuda ih ima oko 7-8..upadljivi, zuti.

Link to comment

Видех синоћ у блоку на баш чудној локацији где не пролази много људи, реко шта је ово светли у мраку ко свемирски брод.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...