March 20Mar 20 Vlado Đukanović, ako je neko voleo da ga sluša i čita.Jutros su u radio-emisiji "Put u reči" pustili snimak njegovog duhovitog, ciničnog, ali stručnog pojašnjenja oko upotrebe glagola protestvovati i protestovati.Bio je drag čovek.Trebalo bi tokom dana da okače današnju emisiju.https://www.rts.rs/lat/radio/radio-beograd-2/emitovano.html?i=5664
Create an account or sign in to comment