Jump to content
IGNORED

Бечкерек ака Петровград ака Зрењанин


расејан

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    20

  • scepa

    11

  • Reaktor

    9

  • banatjanin

    6

  • 5 weeks later...
ljudovi, gde je najbolje da se jede u ZR ?biću sutra tamo, nemam pojma oću li imati vremena za has, ali ako se prilika stvori, bila bi grehota propustiti je.
banatska koliba, kamel i tri soma su ti na istom mestu (razmak 300m izmedju svakog) kod stadiona na karadjordjevom pa odluci ...ja mislim da bi to bilo to od nekog "kvalitetnijeg" izbora u gradu ... preporucio bi ti da produzis do kastela (ecka)...imaju neke perverzije na meniju http://www.kastelecka.com/menu.pdf ...konobari sa belim rukavicama itd
Link to comment
banatska koliba, kamel i tri soma su ti na istom mestu (razmak 300m izmedju svakog) kod stadiona na karadjordjevom pa odluci ...ja mislim da bi to bilo to od nekog "kvalitetnijeg" izbora u gradu ... preporucio bi ti da produzis do kastela (ecka)...imaju neke perverzije na meniju http://www.kastelecka.com/menu.pdf ...konobari sa belim rukavicama itd
Шта, Камел још увек добар? Тамо су ми правили опроштајно. Локација је у ствари испод трибина на самом стадиону.Такође, још мало даље од Ечке, Сибила на Царској бари, врло добра клопа - права рибља чорба и, хм, шта је оно још било, не сећам се како се звало ал' ишао бих опет.
Link to comment
Шта, Камел још увек добар?
zato sam stavio kvalitetno pod navodnicima...zaboravih trofej, ali to je van zr-a...to je stajicevo...jbg, nije rekao s'koje strane dolazi...ima i "debeli lad" kod tise ako dolazi iz NS ...
Link to comment
hvala na brzim odgovorima :)
Само да клопа не буде брза... него ти после лепо пријави где си био и како је било. Ја сам за протеклих 20 година ваљда свега једном јео нешто кувано о свом трошку у некој кафани у Зрењанину (ајде и једном у Сибили, недавно), напросто немам тај обичај, Лала јé код куће. А и оно што се рачуна да је било делом о мом трошку, док сам имао тал у фирми, осим тог опроштајног се нешто ни не сећам да сам водао муштерије по ручковима, нисам трговац :). Нас програмере теренце су водале муштерије кад заглавимо с послом код њих. Више сам мешаних меса појео у градској кући у Сомбору или на Зобнатици него у Зрењанину. И тај Камел ми је некад давно био муштерија, ал' од њиховог кувара се сећам само оног док је радио код Лакетића (ака Лаки Дућано), што је трајало једну зиму :).
Link to comment
banatska koliba, kamel i tri soma
ovo poslednje zaobidji u sirokom luku, osim ako ne volis da se kockas. sa zdravljem. ne preterujem.u Kamel, ako si za roshtiljcinutrofej je jedini zicer. pomenuti srneci ili divljosvinjski gulash
Link to comment

na kraju sam popio 1 ekspreso (sic) u kafeu na autobuskoj stanici.jebemmumisa, kad god se raspitam na forumu za dobar has, samo prozujim kroz mesto. sledeci put cu da se pravim tosha, pa kao nehajno da pitam, mozda upali....

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...