Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

pa mi se necemo kvalifikovati ni u u kvalifikacije... :lol:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=06&dd=19&nav_id=619665bez :ziga: i pantele gol cemo moci da vidimo samo u izmaglici, posto iz 16 necemo izlaziti.eventualno do centra kad nam pripadne lopta posle tresenja mustafine mreze...

Link to comment
satan_devil_face_god_antichrst_rapt.png„Napravili smo rez, odlučili smo se za mlađe igrače i sada nema nazad. Pored igrača koje smo već videli, imamo i Marka Šćepovića, a hoću i da razgovaram u četiri oka sa Dankom Lazovićem. Odgovornost je samo moja, svestan sam rizika i verujem da ćemo rešiti i ovaj problem“, rekao je Mihajlović
Link to comment

Jedva čekam da vidim izraz šabanovog lica kada bude kenjao na konferencijama za novinare, glede fantastične realizacije tijekom kvalifikacija.

Link to comment
Jedva čekam da vidim izraz šabanovog lica kada bude kenjao na konferencijama za novinare, glede fantastične realizacije tijekom kvalifikacija.
koja je bila fantasticna u zadnjim kvalifikacijama.
Link to comment
:ziga: se pretvorio u 1 orla na 1:01
:lol: imamo idelano resenje za predsednika fss-a, selektora i kapitena repke, sve u jednom coveku - :ziga:. ipak, mi smo srbi..
Link to comment

:ziga:, želeo bih samo da te pozdravim i da zamolim za jednu uslugu. Atmosfera na forumu je postala problematična, pa ako možeš malo da umešaš prste i središ stvari... Hvala, :ziga:!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...