Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Suze same krecu kad se setim jucerasnjeg dogadjaja u to ime morao sam i prigodan avatar da turim :ziga:Mislim da bi ja sad kao clan koji je imao kontakt sa nasim :ziga: da dobijem mesto super admina na sportu!
Postajes vlasnik foruma i patrijarh :ziga: -ljubiteljstva. Od danas ti se obracamo sa Vasa svetost Moća :ziga: -tocivi!!! Jos te je :ziga: dodirnuo!!!! :ziga:
Link to comment

Moćo, ne zameri ali ipak očekujem neki dokaz o verodostojnosti fotografije, msm, tek tako išao i sreo :ziga:, nekako mi je... Malo neverovatno, jbg.

Link to comment

Neverni Toma Glas RazumaN angry.gifDace ti :ziga: da ga vidis ovih dana, a Njegova svetost Moća :ziga: tocivi ce de blagosloviti i pored ovakvih greha...:ziga:

Link to comment

AMAN LJUDI, shvatite da se :ziga: ne pojavljuje tek tako u nekom tamo tržnom centru, on ne kalja svoju veličinu šetajući među iskvarcovanim tinejdžerkama, ospkurno obučenim i ničim ga dostojnim!

Link to comment

cekaj stani, nazivas Velikog Mocu iskvarcovanom tinejdzerkom? ili opskurno obucenim?oprosti :ziga: sto se bavimo ovde nekim nebitnostima. treba nas jebati:ziga:

Link to comment
AMAN LJUDI, shvatite da se :ziga: ne pojavljuje tek tako u nekom tamo tržnom centru, on ne kalja svoju veličinu šetajući među iskvarcovanim tinejdžerkama, ospkurno obučenim i ničim ga dostojnim!
1 :ziga: se nikad nije izdvajao iz naroda. On je narodni :ziga: i često se meša sa običnim svetom da propoveda
Link to comment

Glase Razuman oprosticu ti ovaj put jer veliki :ziga: kaze da prastamo ali drugi put vec necu tada ces skoncati u najgorim mukama pa makar mi to bio poslednje i makar me pravedni :ziga: surovo kaznio.

Link to comment
cekaj stani, nazivas Velikog Mocu iskvarcovanom tinejdzerkom? ili opskurno obucenim?oprosti :ziga: sto se bavimo ovde nekim nebitnostima. treba nas jebati:ziga:
laugh.gif :ziga:
Link to comment
:ziga: dosao!
hvala za dobrodoslicu :ziga:ps. moj jubilajni 10post opet poklanjam kome drugome nego velikom, najvecem :ziga: Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...