Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

:ziga:: Ostajem u Birmingemu, vratiću klub u Premijer liguNapadač engleskog Birmingema :ziga: izjavio je da nema nameru da menja sredinu pošto ima još dve godine u ugovoru.:ziga: je za "Birmingem mejl" izjavio da je zadovoljan životom u ovom gradu, odnosno da su se njegova porodica i on lepo snašli, stoga ne vidi zbog čega bi raskidao ugovor sa klubom koji će se i naredne sezone takmičiti u Čempionšipu. "Od prvog dana sam govorio da sam, ako je neki drugi klub zainteresovan za mene, raspoložen za pregovore samo ako će oni biti u mom i interesu Birmingema. Najveća želja mi je da pomognem svojim partijama ekipi da se vrati u Premijer ligu i samo na to ću da se fokusiram naredne sezone. Ovaj klub mora da igra u elitnom takmičenju. Veliki smo klub sa odličnim igračima i strastvenim navijačima tako da nam mesto nije u Čempionšipu", rekao je :ziga:. On je naglasio i da su bile neistinita pisanja pojedinih medija tokom januara da će zbog visoke plate i slabe minutaže preći u Rasing, Malagu ili neki nemački klub. "Sve su to bila govorkanja, ništa nije bilo tačno. Svaki prelazni rok donosi priče da ':ziga: prelazi ovamo, onamo'. Navikao sam na to, ništa novo. Ostajem u Birmingemu i to je to", istakao je srpski reprezentativac.
:ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...