Jump to content

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Сећања на :Hail: док је ходао међу намаГлас јавности, 5.4.2006.

Gorostas Zvezde za sada povredio četvoricu svojih čuvara :Hail: "NEŽNI" KOSTOLOMACIvica Kralj se žestoko zamerio :Hail: pošto mu je na prethodna tri derbija branio sve i svašta, a ceh tim neverovatnim intervencijama nekadašnjeg reprezentativnog čuvara mreže plaćala je uglavnom odbrana Partizana. Niša Saveljić je 126. večiti derbi završio sa slomljenim nosem, dok mu je u prethodnom sudaru ljutih rivala stradala arkada. Zoran-Batica Mirković je posle jednog duela sa gorostasom Zvezde izašao sa težom povredom kičmenih pršljenova.Ove sezone nisu samo komšije bile ne meti "terminatora" sa "Marakane". Miloš Bajalica, defanzivac OFK Beograda, nije dočekao kraj meča na Karaburmi jer je u duelu sa :Hail: slomio kost u očnoj duplji zbog čega još uvek nosi zaštitnu masku. Ništa bolje nije prošao ni Ivan Đurović iz Obilića, koji se smelo suprostavio :Hail: i iz tog okršaja izašao sa rasekotinom koja je "zakrpljena" sa šest kopči.- Nije on kriv što je takve konstitucije, tako da mu glave protivnika dođu tačno do lakta - brani saigrača Dejan Milovanović.Nenad Đorđević, štoper Partizana, zahvaljuje sreći što nije zadužen za čuvanje :Hail: :- :Hail: je jednostavno takav po građi jer, nekada i kada se nasloni na mene, može da me zaboli - slikovito će Đorđević.Za sada čak četvorica igrača su stradala u duelima sa :Hail: . Do kraja prvenstva ostalo je još šest kola, sasvim dovoljno da se još neko nađe "na putu" napadaču Zvezde...
Edited by Праслин
Link to comment

Nisam planirao da se vise pojavljujem ovde ali me je golgeterski div primorao da dodjem ponovo i ostavim nesto na ovom velicanstvenom mestu i vratio mi veru da je PPP ipak jedna produhovljena sredina ukazavsi mi da svaki cyber smrtnik zasluzuje jos jednu sansu. Uticaj :Hail: je nemerljiv i jaci od bilo cega.Sto me podseti, posto vidim da su specijali igraca popularni na kosarkaskom topiću, mogli bi sa slicnom praksom da pocnete i na onom fudbalskom, tako da bi :pera: da daje gol protiv Reala trebao da bude tzv. bunker za sledece kolo.:ziga: :Hail:edit: Hail

Edited by New Order
Link to comment
11t2zc8.jpg
Tek se sad vidi kakav je plagijator bila ona picketina od DaVincija. Kakva bre Mona Liza ? Meni su isto sumnjive face na Mt. Rushmore, kipu slobode a boga mi cak i na trgu Bana jelacica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...