Jump to content

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Mislim da je 1 potpuna apravda da Pantelinjov topik nije pinovan, i molim Uču i Walkera da ovu nenomaliju isprave. Takođe nepelujem da se pod hitno otvori topik o Nemanji Vidiću (pre nego što Munčester primi sledeći gol), a i Deki Naconale bi mogao svoj da dobije, oba naravno pinovana. Otvoriti i poseban topik o Santanderu i pinovati ga. Ne bi bilo loše da se razmisli i pinovani pljuvački topik o Valensiji.

Link to comment
Mislim da je 1 potpuna apravda da Pantelinjov topik nije pinovan, i molim Uču i Walkera da ovu nenomaliju isprave. Takođe nepelujem da se pod hitno otvori topik o Nemanji Vidiću (pre nego što Munčester primi sledeći gol), a i Deki Naconale bi mogao svoj da dobije, oba naravno pinovana. Otvoriti i poseban topik o Santanderu i pinovati ga. Ne bi bilo loše da se razmisli i pinovani pljuvački topik o Valensiji.
:thumbsup: Realno, sve što si rekao stoji, i uvek je lepo čuti iskreno odavanje priznanja od strane navijača rivalskog kluba, ali mislim da bi sve to odjednom bilo previše za početak. Možda jedan pin™ mesečno, to mi zvuči razumno. Edited by henrik larsson
Link to comment
... Takođe nepelujem da se pod hitno otvori topik o Nemanji Vidiću (pre nego što Munčester primi sledeći gol)...
Ово не мора "под хитно". И, да... :Hail:
Link to comment
ucitelj je covjek od rijeci :ziga::ziga::ziga: je to zasluzioAko ubode Realu iduci vikend u sta niko jne sumnja - zasluzio je i podforum
Das nam prst,uzecemo cijelu ruku.OCEMO PODFORUM!!!!!! :ziga::Hail::ziga::Hail::ziga::Hail:
Link to comment
OK, teacheru, ispunio si obećanje i pinovao topik, sada ga otpinuj, nigde nisi obećao da ćeš ga zadržati...
:ziga: ide jako do samog kraja odnosno do podforumanemoj da spamujes ovaj sveti topic svojim nebulozama i logikom :P ako neces da odas naklon i postovanje - pronadji drugo mjesto i nacin za protest. Licno preporucujem strajk gladju :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...