Jump to content

Žiga


harper lee

Recommended Posts

zato je mesi ubedljivo najbolji fudbaler na svetu. udje sa klupe i resi. za malo hettrik.
ovo je samo za 1 BAN! i to mu treba pisati provajderu da prlja internet!O dabogda ti se zaglavili bajti u kablu!!mesi je ok igrac dok je zile covek koji resava sve! od migrene na debelom crevu do ekonomske krize! :Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:
Link to comment
ovo je samo za 1 BAN! i to mu treba pisati provajderu da prlja internet!??™O dabogda ti se zaglavili bajti u kablu??™!!mesi je ok igrac dok je zile covek koji resava sve! od migrene na debelom crevu do ekonomske krize! :Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:
:lolol::Hail:
Link to comment
:Hail::ziga::Hail:
Kod mene 44 (iskusni) minutes ago, ja sam na dajlapu, još učitavam. :D U svakom slučaju, bravissimo za Nebojšu. :thumbsup: Iskudija podigao kintu na ulog u svojoj lokalnoj kladionici da će Barsa biti prvak, nema 2. objašnjenja što je onoliko vookao za Katalonce. Na kraju ono zamazivanje očiju sa 2 isključenja pa onda sviranje kraja usred zaustavnog... Srami se, barabbo! <_< Sklanjaj pogađalicu sa pinovanih, Učo, ima još mesec dana do derbija, a dotle će i :ziga: već imati svoj PTF! -_-
Link to comment
Sklanjaj pogađalicu sa pinovanih, Učo, ima još mesec dana do derbija, a dotle će i smiley_hail.gif već imati svoj PTF! sleep.gif
Zasto pogadjalicu angry.gif neka skine FK Partizan Realno, dok ne dobiju penal u derbiju, ne zasluzuju pocasno mesto
Link to comment
Zasto pogadjalicu angry.gif neka skine FK Partizan Realno, dok ne dobiju penal u derbiju, ne zasluzuju pocasno mesto
:D i to što kažeš, MEA CULPA! -_- Onaj poslednji još malo pa punoletan, beše ga Sakić (nije) napravio? (znam da im je suđen još neki posle, no ga ne mogu prizvati u ovom trenutku)edit: hehe, tek sada videh odakle ti inspiracija za post. :lol: Na taj topić baš retko zalazim i još ređe postujem. No, izgleda da sam ipak potrefio poslednju belu točku za njih. Edited by Costanza (Karma Police)
Link to comment
Obraz-djon angry.gif
+1Walkeru bre, je l' se boriš ti tamo za našu stvar? angry.gif Nismo te valjda džabe ubacili međ' moderatore na mala vrata?!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...