Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

ja svratila u stab revolucionara da pitam jel treba neki has i alkohol da se donese?za oruzje cu da vidim sta mozemo od ovih palestinaca gore da izvatamo.
ne pravi se blesava. znas dobro sta nam treba posle celog dana provedenog u rovu po ovom usranom vremenu
Link to comment
ne pravi se blesava. znas dobro sta nam treba posle celog dana provedenog u rovu po ovom usranom vremenu
Nemamo sad vremena za emisije o cincilama, bre!
Link to comment
Meni 300 grama kafe, ako ti nije tesko, trebace mi nesto da probdim ovu noc. :ziga: ti pomog'o!
ae! drste ove termose s kafom i toplom cokoladom za hatorija, a u friziderima imate pivo, paradajz, slaninu i beli mrs.
ne pravi se blesava. znas dobro sta nam treba posle celog dana provedenog u rovu po ovom usranom vremenu
jojjj, sermane, kretencino!!! :lol:
Link to comment

Ne mogu da verujem kakav potez admina... Ovde je bilo topića posvećenih mnogim igračima, Panta, Sveti Otac Mateja... pokušavao je Filipenko i sa Novicom Veličković na susednom PDF! Ipak Žiga se sam nametnuo kao istinski lider i čovek čiji topik živi već dugo, dugo... I sad ga se kao skida i premešta... zašto? To je simbol podforuma fudbal... nikog to nije ugrožavalo... Admini - sramno ste postupili...

Link to comment

Nije poenta ni u :ziga: ni u pinovanju, poenta je u tome sto je ovaj topic nesto najpozitivnije sto postoji na PPP ikada. Jedno se na ovom topicu niko nije posvadjao niti vredjao i samo zbog toga zasluzuje da bude pinovan.Vama na dusu, admini.:ziga: je jedan!

Link to comment

Ziga kad je cuo da mu je topic otpinovan:zigic_1644113c.jpgZiga nam porucuje da je uz nas i da ne odustajemo od pravedne borbe:zigic2.jpg

Edited by Buckyball
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...