Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

22 minutes ago, copkillah said:

GGxJFCXXEAAhi7e?format=png&name=large

Čovek koji se nije usrao (kao neki, jel , koji su trebali da šutiraju, pa su im kopačke bile problem :isuse:) i slabijom nogom zabio gol za titulu svetskog prvaka, golmanu koji je na tom WC poskidao gomilu penala...

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Zico said:

Na wc86 u Meksiku, protiv domacina je u cetvrtfinalu dao gol u penal seriji  levom, a na wc90 u finalu gol iz penala je dao desnom nogom. 

On je bio levonog, to mu je bila jača noga, mada je često umeo da zategne i desnom...

 

Mali digest...

 

 

 

 

Link to comment

'90 je dao Srbininu 4, '96 je primio od Srbinina 4, di si tu si 

Citao sam na nekom od kladionicarskih biltena™ da je sjebo zivot posle karijere, negde je cak pisalo i da je pronadjen kako cisti klonju negde u Njemackoj

Isao je u penziju taman kad sam poceo da pratim, gledo sam ga uglavnom na kasetama™, ali sto se kaze - igrac ispred svog vremena. I Lahm je dosta kasnije igrao s obe noge i na obe strane, ali mi se Breme cini kao bolji i moderniji igrac u svoje vreme

Kandela, Pesoto i Benarivo su isto mogli s obe noge i na obe strane, ali nisu bili ofanzivno toliko opasni kao ovaj. 

Breme bi onaj penal u 1/4 kurcom bolje zvizno nego Brnovic nogom 
 

Edited by Ratamahatta
  • +1 4
Link to comment

^^ Đanluka Zambrota je igrao po oba boka, po potrebi celom dužinom terena. "Moderni Breme", odličan igrač, ali svakako manje fudbalsko ime.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...