Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mesi poslao privatnu poruku Karageru i rekao mu da je "magarac" jer je na pocetku sezone rekao da ne misli da je PSG napravio dobar potez sto ga je doveo. Deluje kao nesto sto bi Vucic uradio.

 

Nista neocekivano, argentinski poznati novinar je izgubio posao na EPSN i dobijao pretnje smrcu od Mesijeve porodice zato sto je izjavio da je Kristijano bolji od njega. 

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

Mesi poslao privatnu poruku Karageru i rekao mu da je "magarac" jer je na pocetku sezone rekao da ne misli da je PSG napravio dobar potez sto ga je doveo. Deluje kao nesto sto bi Vucic uradio.

 

Nista neocekivano, argentinski poznati novinar je izgubio posao na EPSN i dobijao pretnje smrcu od Mesijeve porodice zato sto je izjavio da je Kristijano bolji od njega. 

Zajeban Mesi :D btw, svidela mi se reakcija Karagera, skroz :nobles:

Link to comment
24 minutes ago, Lancia said:

Zajeban Mesi :D btw, svidela mi se reakcija Karagera, skroz :nobles:

 

Meni nije (ako mislimo na isto), ono sto sam video je dupelizacka izjava bez samopostovanja. "Da, ja sam za tebe magarac i ti si najveci"... Fuj.

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Meni nije (ako mislimo na isto), ono sto sam video je dupelizacka izjava bez samopostovanja. "Da, ja sam za tebe magarac i ti si najveci"... Fuj.

Ja sam to shvatio kao ironiju, mozda previse od ocekujem od Karagera :)

Link to comment
12 minutes ago, Meazza said:

Na redditu koji je glavna baza mesijevskog fanboyizma i gde se downvotuje svaka kritika preovladava misljenje da se Mesi "salio".

Ne znam to, Mesi nije svetac, mnogo toga se takodje izmislja ili pakuje, Kad je on u pitanju, s obzirom koliko je recit, ostajem samo pri tome da volim da ga gledam na terenu i nista vise.

Link to comment

Ma samo kazem kako to izgleda na redditu. 

 

I ovo - ima najgore navijace u istoriji sporta. Spremni su da prete, canceluju, smisljaju najgluplje izgovore, ocrnjuju druge legende, lazu o fudbalerima koji su mu konkurencija i sire te lazi na internetu - cilj opravdava svako sredstvo.  

Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Ma samo kazem kako to izgleda na redditu. 

 

I ovo - ima najgore navijace u istoriji sporta. Spremni su da prete, canceluju, smisljaju najgluplje izgovore, ocrnjuju druge legende, lazu o fudbalerima koji su mu konkurencija i sire te lazi na internetu - cilj opravdava svako sredstvo.  

 

Sve i da je baš tačno tako, nisam siguran kakve to veze sa njim lično ima? Jedino ako postoje neke indicije da ih plaća/instruira ili već nešto slično.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...