Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

ne mogu da prihvatim da nije bilo u beogradu ove nedelje drugih mesta vrednih pojavljivanja sem BK univerziteta i Prve.
pa jeste da takvih mesta ima sve manje, ali si potpuno u pravu. uspeli smo da od ove zemlje napravimo najgoru palanku.
Link to comment
sem sto je bilo kod ivana ivanovica. meni to ko gostovanje u dnevniku RTS-a 1994. izvinjavam se na strogoci, ali mi ta transverzala milanka karic - ivan ivanovic dosta pomutila sliku o najvecoj™
pa to pod uslovom da je ona u obavezi da prati tokove u matici, sto zaista nije. ako nema ko da je obavesti, to je to. da li se neka od znachajnijih ustanova inspirisala da je neshto pita, ili niko nishta? meni je isto bilo chudno, da ni jedan od fantastichnih drzavnih fakulteta koji pretenduju na drzavnost nije nashao za shodno da ona neshto nekom ispricha?a ako je reshila da proba da prorokuje po svojim selima, svashta ce tek biti ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
jbg nove™ vrednostia razgovor s Marinom A. je bio više nego dobar
Naravno s'obzirom na olakotne okolnosti...tj. da je prekoputa nje jedan saljivitm vepar
Link to comment
pa to pod uslovom da je ona u obavezi da prati tokove u matici, sto zaista nije. ako nema ko da je obavesti, to je to. da li se neka od znachajnijih ustanova inspirisala da je neshto pita, ili niko nishta? meni je isto bilo chudno, da ni jedan od fantastichnih drzavnih fakulteta koji pretenduju na drzavnost nije nashao za shodno da ona neshto nekom ispricha?
Jedino vece foliranje od Marininog je ovo srpsko zvanicno ignorisanje njenog nesumnjivog (i merljivog) uspeha. Valjda su ljuti na crnogorce, sta li.
Link to comment

Nisam bio siguran da li sam dobro čuo (pošto sam, svojom nevoljom ipak uspeo da slušam početak emisije), ali sam sada pregledao snimak i citiram II-a:

Azem Vlasi tvrdi da Srbi lažu i da nije pevao "Vidovdan". I u pravu je čovek - to peva Goca Lazarević. On je samo naručivao "Evo ti srce na dlanu"...
Ja sam zaista mislio da ovakvih "šaljenja" više nema, ali sam se, izgleda, grdno prevario...
Link to comment

Treba mnogo pameti ako zelis da igras na politicku nekorektnost. Kod njih pameti nema ni u tragovima. Ovo pisem na osnovu nekoliko emisija koje sam propratio i brzo odustao.

Link to comment
a ako je reshila da proba da prorokuje po svojim selima, svashta ce tek biti ^_^
marina je rekla da je zanima da njen rad vidi sto vise ljudi, i da im priblizi performans kao umetnicku formu. otud i stotine hiljada posetilaca u njujorku, film, centar na cetinju... pretpostavljam da se na to nastavlja i titula profesorke kod karica, gostovanje kod ivanovica... zena je ocigledno usla u neku megalomansku fazu, bas je i ne zanimaju previse kolege umetnici. Edited by Takeshi
Link to comment
  • 4 months later...

Али на тренутак је кепец пробао да му прода форе на рачун Словенаца и није укапирао да се Ђури то баш и не свиђа

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...