Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Sjajna emisija sa Vesnom Zmijanac i Edinom Dervišhalilhafizehovićem alias Dinom Merlinom. Ivan odmeren, pristojan, duhovit u optimalnoj meri, bez niskih provokacija, sa puno digniteta prema sjajnom gostu. Dino sjajan sagovornik, sa tom tako dopadljivom muslimanskom mirnoćom i odmerenošću ...Sutra se upisujem u medresu. Biću hodža i bataliću ovaj forum i internet uopšte ...

Link to comment
Sutra se upisujem u medresu. Biću hodža i bataliću ovaj forum i internet uopšte ...
Častiš forumsko društvo baklavama u nedelju,prigodom Kurban bajrama? :)
Link to comment
Sjajna emisija sa Vesnom Zmijanac i Edinom Dervišhalilhafizehovićem alias Dinom Merlinom. Ivan odmeren, pristojan, duhovit u optimalnoj meri, bez niskih provokacija, sa puno digniteta prema sjajnom gostu. Dino sjajan sagovornik, sa tom tako dopadljivom muslimanskom mirnoćom i odmerenošću ...Sutra se upisujem u medresu. Biću hodža i bataliću ovaj forum i internet uopšte ...
A od sledece nedelje moze da opali po svim "manjinama"...Odradio je drustveno-koristan rad...Mislim da bi bilo OK da Prva prenosi koncert....
Link to comment
Sjajna emisija sa Vesnom Zmijanac i Edinom Dervišhalilhafizehovićem alias Dinom Merlinom. Ivan odmeren, pristojan, duhovit u optimalnoj meri, bez niskih provokacija, sa puno digniteta prema sjajnom gostu.
Gledao tri sekunde emisije: dugme na daljinskom mi je otkrilo Vesnu Zmijanac koja objasnjava Merlinovu dobrotu. Transfer je u milisekundi pokrenuo moje nervno stablo i iskoristio sam daljinac ponovo, gad sejf daljinac.A Merlin - prva asocijacija na njega mi je Makarska '89-te, delio terasu sa nekim bosancherosima koji su ujutru i uvece (odnosno, uvek kada sam bio u sobi) pustali na najjace Dina Merlina i njegove hitove.Bilo je to jedno poprilicno usrano letovanje, i to iskljucivo zbog tih epizoda.edit: naravno da sam ih pristojno, jaranski zamolio da stisaju u par navrata, na sta je odgovor bio pojacavanje. Da se bijem sa njima (cetvoricom/petoricom, vise se ne secam) nije mi se mililo. Govna. Edited by CowBoy
Link to comment

Ja bio sa nekim drustvom, nas cetvoro. Videli kad je matori papak usao u studio u onim smesnim pantalonama i meni se prisralo pa smo morali da prebacimo. Debelog nisam ni cuo uopste mada verujem da se maksimalno uvlacio.

Link to comment
Ja bio sa nekim drustvom, nas cetvoro. Videli kad je matori papak usao u studio u onim smesnim pantalonama i meni se prisralo pa smo morali da prebacimo. Debelog nisam ni cuo uopste mada verujem da se maksimalno uvlacio.
Nikad nisam voleo tip muzike isklijao u Sarajevu tih godina vrste Valetina, Merlina, Regina i sličnih bljuvotina.KAd sam video kako se ofucao i propao,lecnulo me što je par meseci mlađi od mene :wacko: Edited by kapetanm
Link to comment
stacioniran sam u Ugrinovicima ;)
Samo nemoj u "Rupi" da se praviš pametan pred Sremcima...Edit: Čekaj, u Ugrinovcima ili Ugrinovićima (gde god da je to)... Edited by zorglub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...