Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

ozbiljno podignuta lestvica, manje zbog gostovanja Brajana Ferija. Ne mogu da se setim da je neka muzicka zvezda gostovala u show programu ovoga tipa i uz to otpevala jedan od svojih najvecih hitova

Link to comment
ozbiljno podignuta lestvica, manje zbog gostovanja Brajana Ferija. Ne mogu da se setim da je neka muzicka zvezda gostovala u show programu ovoga tipa i uz to otpevala jedan od svojih najvecih hitova
E hebi ga, ja ponovo nisam gledao, bio je film "Stone" na rts.
Link to comment

Rijetko sterilan intervju sa Ferijem, koji je šmeker stare škole, ali II je očigledno bio impresioniran i više koncentrisan na svoj engleski nego na gosta. Čak i kad mu se ovaj namjestio par puta na zicer za neku dobru zajebanciju (koju je, kako je izgledalo, ovaj bio raspoložen da primi na svoj račun) voditelj se povukao.Toliko opštih mjesta, trivija sa interneta, a opet ništa nisam saznao niti sam se nasmijao. (pitanja tipa koga gotivite od muzičara i imate li FB ili tviter)Ipak, Brajana Ferija dovesti je uspjeh samo po sebi. Ali neko normalan bi to oplemenio sigurno.

Link to comment

Ti si ljubomoran. Humoru i spontanosti nema mesta, osim na unapred skriptovanim mestima i u scenariom preciziranim napisanim šalama.Inače, to krme, baš kao i svi voditelji, mlate pare jer ih PR agencije stalno zovu da vode neke programe i prezentacije za honorare i tu zarade i po nekoliko puta više od svoje plate. Imao sam tu neprijatnost da dva puta budem prisutan kada je tzv. Ivan Ivanović vodio program, jednom nije znao šta je notebook pa ga je izgovarao kao notbok, notebuk, netbok, niti je razlikovao kompjutere među sobom (u smislu laptopa i desktopa), niti kompjuter od štampača dok je pokazivao ono za šta je bio plaćen, a svi mu se smeju. Drugi put sam napustio manifestaciju čim se on pojavio da vodi rekavši organizatorima da su angažovali retarda, a posle mi je potvrđeno od strane onih koji su ostali da je pravio iste gluposti.Preplaćeni šaban. Ni prvi ni poslednji u sistemu bez vrednosti i imaginarnih dešavanja, kojim plove male barke a đenerali pukovnici čuvaju decu koja su u Londonu.edit: gle čuda, sad mi pada na pamet, na tom prvom skupu se i upoznao sa tzv. Dejvis kup reprezentacijom koja je takođe uveličala umanjila događaj svojim prisustvom, dovevši ga do apsurda bez poente.

Edited by Filipenko
Link to comment

P.S. ceo taj bivši Fox je šabanizam na kvadrat. Bojim se da ljudi nisu ni svesni koliko su oni sponzora, love i ostalog nabacili samo na konto toga što su se zvali Fox. Ljudi su paadali na dupe, a lokalni zastupnici stranih kompanija sa oduševljenjem iskorišćavali dolazak "Fox televizije" u Srbiju da svojim gazdama iz inostranstva prodaju priču da tamo treba ići sa bahatom reklamom, unapred se dogovarajući da se utale, tj. da im se vrati 20-30% od sume. Direktori su padali na dupe. Pa su onda ovi sjajno zajebali sve i snašli se postajući "Prva srpska", udarajući na tzv. patriotski duh. Prva srpska lažna TV, dabome. Zadržavajući pri tome gigantske benefite. Videćemo kako će ova TV proći za 2-4 godine kada budu istekli dugoročni finansijski sporazumi. Cenim da će se vratiti u rang Košave, gde im je i mesto.

Edited by Filipenko
Link to comment
Rijetko sterilan intervju sa Ferijem, koji je šmeker stare škole, ali II je očigledno bio impresioniran i više koncentrisan na svoj engleski nego na gosta. Čak i kad mu se ovaj namjestio par puta na zicer za neku dobru zajebanciju (koju je, kako je izgledalo, ovaj bio raspoložen da primi na svoj račun) voditelj se povukao.Toliko opštih mjesta, trivija sa interneta, a opet ništa nisam saznao niti sam se nasmijao. (pitanja tipa koga gotivite od muzičara i imate li FB ili tviter)Ipak, Brajana Ferija dovesti je uspjeh samo po sebi. Ali neko normalan bi to oplemenio sigurno.
Jeste uspeh qratz, kao i za Stinga - mislim da im u ugovoru stoji interviju/gostovanje, tako da ne verujem da su pali na Ivanov ... hm ... sarm.a bold: odakle vam ljudi prevelika ocekivanja? Ivan Ivanovic nije voditelj, on je samo prasac koji se valja u blatu nelogicnih i konceptualno nedoslednih srpskih imitacija svetskih emiterskih trendova.Alo, covek koji u emisiji ima smesne klipove sa Utuba i vozi se na publicitetu ljudi koje redovno pljuje? Gde je tu talenat, pa svaki aparatcik u propalom drzavnom preduzecu zna kako se podjebava. Meni ovaj Ivan Ivanovic lici na mladog referenta u nekoj fabrickoj menzi - tali se oko nabavke kupusa i kara pomocno osoblje. To je taj nivo.Sad, sto nesrecni B. Ferry ili Sting imaju ugovor da se sa referentom siti napricaju, to je do showbiznisa. Videli su oni i gore, siguran sam u to.
Inače, to krme, baš kao i svi voditelji, mlate pare jer ih PR agencije stalno zovu da vode neke programe i prezentacije za honorare i tu zarade i po nekoliko puta više od svoje plate.
... true. Ovog prasca npr. Holcim rabi po difoltu, za sasvim dobru kintu (recimo pet ili vise hiljada eura po dvoiposatnom "nastupu"). Edited by CowBoy
Link to comment

Jebga - povratna sprega "loša publika - još gori voditelj" zapravo pravi spiralu propadanja ukusa javnosti - kako je on izabran kao "šmeker" voditelj prema publici koja je odrasla na Grandu i ZAM-u, on s vremena na vrijeme dodaje gas u šabanluku (jer vidi da to pali), a opet, on, kakav takav, gledan je, pa i utiče na stav nekih (što je tuga, uglavnom omladine) koji nemaju formirano sopstveno mišljenje. A onda se sve ostalo odvija prema narodnoj "naspram sveca i tropar". Naravno, on je daleko od toga da može da pojmi da ima neku (edukativnu) ulogu u ovom društvu, koju, htjeli mi to priznati ili ne, ima, gledanošću svoje emisije. A još je dalje od toga da shvati da bi trebao da promoviše neke pozitivne vrijednosti, čak i da može, mislim da je dovoljno srebroljubljiv da prostaklukom udara u žicu populizma ne predstavljajući ništa više od neke vrste "Late night with Kursadžije" šoua.

Link to comment
... true. Ovog prasca npr. Holcim rabi po difoltu, za sasvim dobru kintu (recimo pet ili vise hiljada eura po dvoiposatnom "nastupu").
Hm, ako je prase došlo do te sume, onda svi trebamo ozbiljno da se zapitamo. Iskreno, sumnjam. Možda se u nekim knjigama vodi da usluga njegovog nastupa košta 5k evra i to naplaćuje neka PR agencija, ali sumnjam da prase dobije baš toliko. Milan Kalinić je na vrhuncu slave, kada se to plaćalo dosta više nego danas, uzimao 1,5-2k evra. Jovana Janković danas npr. uzme 600 evra po jednom vođenju programa, Aleksandra Kajganić (ili kako god da se sada preziva) 800 evra...(naravno, ako im neko da više, sigurno neće odbiti, ali eto) Sumnjam da će sada neko prasetu da plati tolike pare, osim ako nije nešto gigantsko i glomazno, tipa vođenje zajebanog šou programa ili muzičkog festivala u Areni.
Link to comment
Videćemo kako će ova TV proći za 2-4 godine kada budu istekli dugoročni finansijski sporazumi. Cenim da će se vratiti u rang Košave, gde im je i mesto.
kakvi crni dugorocni sporazumi, te stvari se resavaju od meseca do meseca. ne postoji firma u Srbiji koja bi ulozila pare u marketinski dil koji traje duze od 3 meseca.
Link to comment

Voleli ili ne voleli g-dina Zdepastog, moramo da priznamo da se on na našim prostorima etablira kao voditeljska zvezda tipa Leterman, Leno, onaj batica sa tregerima što je bio na CNN-u, i slični ...Osnovni postulat uspešne voditeljske zvezde je da ne bude lepši od svojih gostiju. On može da bude simpatićan, ali ne i frajer. Jedan takav je bio Arsenio Hol, pa su ga zato producenti kasnije gurnuli niz vodu ...Drugo, raniji posao šofera u američkoj ambasadi doneo je Zdepastom komparativnu prednost u odnosu na sve druge srpske voditelje, jer najspontanije govori engleski - njegov engleski je prirodan, slengovit ali opet dovoljno kultivisan i bogat ...Smejte mu se vi ali dečko lupa reckice - prvo Sting, pa Bajaga, sad i Feri ... A još mu u studiju peva Ana Štajdohar koju biste svi rado poprskali ... Njegov CV je sve bogatiji ... a u vašim sivijevima može da piše samo da ste redovno ostavljali komentare na parapsihopatologija.com ... I eventualno moderator tičer bi mogao da vam napiše preporuku ...

Link to comment
Hm, ako je prase došlo do te sume, onda svi trebamo ozbiljno da se zapitamo. Iskreno, sumnjam.
Dgjbm cifra je ta, nezavisno od PR agencija etc. Mozda ako se utalio sam nekim iz Holcima pa dele, ali u sustini to je cena (isto vazi i za npr. Andriju Milosevica Survajvera i ostale zvezdice)Ne znam zasto ti je ovo neverovatno, popularni glumci/javne licnosti po Srbiji imaju odlicne honorare po reklami ili nastupu. U zavisnosti od coveka i brenda, od tri hiljade pa navise - mislim da su Cecu&Kolinu za onu pivsku reklamu platili ihahaj debelo, sest cifara u evrima. Evo sad se vrti npr. reklama za koju je glumac (nas) placen 40 000E. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...