Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ne znam sta volis, za kafu nije losa ni Citadela na Skveru, a u gradu recimo Got ili Atelier (ali to su zatvoreni prostori)

Trebalo bi da je poceo da radi i klub na Forte Mare

Hvala, posetiću forta mare.

Mnogo je dobar Kotor bio sinoć. Fešta, pa odlični dj program u raznin lokalima.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Hm, sad nesto pricam s drustvom o Forte Mare klubu, jedna osoba kaze da radi a druga da ne (nismo bili tamo, informisani smo posredno)

Uzmi dakle preporuku sa rezervom

Link to comment

Bivsa Bonaca, ovo sto mi Anonymous preporucio, je odlicno mesto ako vas ne mrzi da sedite unutra. Nije bas klasicna kafana. Imaju dobru domacu travaricu.

 

Kums, jel to za mene pitanje, nis ne razumem?

Link to comment

uff!!!

bio tri puta u poslednjih sedam dana, kupovao neke sitnice (vongole, gambore...) pre nego sto sam otisao bio sam skeptican prema hvalospevima lokalaca ali radnja vredi svakog kilometra voznje do nje. (gajeni brancini su me odvracali od tog dela boke) unutra se osecam kao dete u radnji sa igrackama. u petak sam ostao preko pola sata unutra. 

svaka preporuka za radnju!

narocito ako se u obzir uzme slaba ponuda na pijacama (hn, tv, ko), manjak divljih ribara i dinamitasa koji su se nekada vozali po selima i prodavali skromni jutarnji ulov i nemogucnost da se kao nekada  mobilnim dogovoris sa ribarima i kocarima da u povratku sa mora svrate na zanjic ili rose i kupis direktno od njih.

vredi otici svakako.

Edited by foto
Link to comment

Kums, jel to za mene pitanje, nis ne razumem?[/qute]

prošlo leto nešto nije radilo, bar ne u septembru. sad vidim da radi. meni tamo ne beše loše

Link to comment

Bivsa Bonaca, ovo sto mi Anonymous preporucio, je odlicno mesto ako vas ne mrzi da sedite unutra. Nije bas klasicna kafana. Imaju dobru domacu travaricu.

 

Kums, jel to za mene pitanje, nis ne razumem?

 

Da, iz nekog razloga vole da sede unutra na milion stepeni, budale, iako ima onoliki sto napolju.

 

Dobar komentar, razbiću ih od zajebavanja u septembru.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moze li se na ilinom brdu (granicni prelaz kod trebinja) kupiti zeleni karton?

 

Koliko sam ja čuo, može.

Košta doduše skuplje nego da ga izvadiš u Srbiji.

 

probaj da odes na kupanje u molunat...tamo je sve kao da je '78, nema lezaljki, suncobrana, guzve...a blizu je i plaza popovici sto nam je preporucio bokisan prosle godine, link, bas bi mogao da nam preneses utiske :-)

 

Evo ovako,

Bio sam prošle nedelje na ovoj plaži.

Kao na slici je :)

 

Problem je što je čekanje da se uđe u Hrvatsku bilo preko sat vremena, bio je radni dan oko 2pm.

Carinik je rekao da je to još super.

Takođe je rekao da je preko prelaza na Prevlaci gužva još veća.

 

Kada se uđe u Hrvatsku, posle par kilometara se skrene levo za Radovčiće.

Ukucajte na navigaciji Pasjača i to je mesto gde idete.

Kada se parkira na kraju tog puta, ide se nekakvom kozjom stazom niz liticu jedno 2-3 minuta i taj deo je spektakularan.

Sama plaža je ista kao i pre 25 godina, nema struja, nema voda, nema kafić, nema ležaljke i suncobrana.

Jedino što je bilo mnogo više ljudi nego ranije (oko 80).

Mislim, nije da je gužva, ali bi bilo lepše da ih pola nije bilo.

 

 

Inače, ni tada pri odlasku u CRO, a ni pri povratku u Srbiju nisu mi tražili potvrde o boravku.

Link to comment

Na Molunat se ide preko Konfina, sad možda je gužva u avgustu, obično tamo nema žive duše. Hrvatski carinici igraju briškulu i preko kurca lupaju pečat. Nikad tamo nisam čekao duže od 15 minuta ukupno za obe granice.

Edited by Anonymous
Link to comment

Koliko sam ja čuo, može.

Košta doduše skuplje nego da ga izvadiš u Srbiji.

 

 

Evo ovako,

Bio sam prošle nedelje na ovoj plaži.

Kao na slici je :),

 

hvala hvala bilo ok

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...