Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Tragedija kod tunela za Kotor, pre aerodroma. Opet. Čeono se zabio taksi u bus. Taksi je samleven.

 

Ovi tivatski taksisti voze i pijani.

 

Inače, moje selo krcato ljudima. Baš mi drago.

Link to comment

Ovde dole u Novom je neizdržljivo, jedino zašto još uvek ovde sedim je zato što kažu da je gore kod nas još gore, pobegao juče za Vratlo, tamo 25 stepeni, ali ne mogu tamo svaki dan, zatvoren dom, a i treba se popeti sa nule na 1200 mnm na 45 stepeni po danu..

Link to comment

Pakleno je, al meni cak i ovo bolje od proslog leta koje se jedva moglo takvim zvati. Nego, sta su pristojne opcije za uvece, osim Pivnice? Bas mi fali neko mesto kao bivse Pozoriste.

Link to comment

ak im je to puno ili idete namore, moze makar kotorska san djovani tura

ako im pak nije puno, mozda i kanjon nevidio, ali to jeste dosta zahtjevno

anonimus je pravi covjek za ovu temu. i elmer, ali rijetko je na forumu.

Edited by morgana
Link to comment

Dajte neke tipsove sta bi moglo da bude zanimljivo Nemicama alternativnog usmerenja (roknro, priroda fazon). Sto s tice hajkinga/planinarenja, postoje li neke zanimljive organizovane ture?

 

Eno im dva doma iznad HN-a (1200 i 1600 mnm), mogu da se kupaju (i da slušaju Acu Lukasa) ujutro, a da za par sati budu u najstrašnijoj vukojebini, r'n'r-a će gore svakako biti, imali smo 15 stranaca gore za vikend, uopšte, jedino se stranci gore i pojavljuju, Crnogorci i Srbi nisu pičke da bi se negde pojavili bez džipa.

 

Mada sam se konačno odjavio iz seljane i sad sam u Bgd-u (takođe seljani), ali ne sumnjam da će HN planinari uspeti da im priušte lep boravak.

Link to comment

Pakleno je, al meni cak i ovo bolje od proslog leta koje se jedva moglo takvim zvati. Nego, sta su pristojne opcije za uvece, osim Pivnice? Bas mi fali neko mesto kao bivse Pozoriste.

 

Bivša Bonaca.

Link to comment

Dajte neke tipsove sta bi moglo da bude zanimljivo Nemicama alternativnog usmerenja (roknro, priroda fazon). Sto s tice hajkinga/planinarenja, postoje li neke zanimljive organizovane ture?

 

probaj da im nadjes b92 na netu

Link to comment

Dajte neke tipsove sta bi moglo da bude zanimljivo Nemicama alternativnog usmerenja (roknro, priroda fazon). Sto s tice hajkinga/planinarenja, postoje li neke zanimljive organizovane ture?

vele da je kanalizacija koja se uliva direktno u kupaliste poprilican raritet

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...