Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Isto.

 

 

Na ličnu kartu dobijaš mesec dana boravka, na pasoš tri meseca.

Tačno.

 

Evo update.

Ono što mi rekao carinik, nema veze.

Kartončići, koje je on pominjao, se ne daju od 01.04.

Sve se završava u turističkom birou (ja bio u onom kontejneru na Škveru, koji je otvoren pre neki dan).

Ako ste vlasnik nepokretnosti ne plaćate ništa ni vi ni niko od porodice i možete da dobijete boravak na tri meseca.

Ako ste ušli na lk, posle mesec dana morate da izađete-uđete.

Ako niste vlasnik, deca do 12 ne plaćaju ništa. 12-18 .35€. Odrasli .70€ dan.

 

Za razliku od Anonymous, nisam platio ni taj 1€.

To su juče ukinuli.

Link to comment

A u do-do-u sve stranci oko mene. I kao u stara vremena 'vi dont hev votr antil ivning... end vi dont hev elektrisity... so... no ajskrim... no kofi... no skviz frut..'

 

Al zato radi wifi... mada mi nije jasno kako

 

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Link to comment

Lepo, u pivnici se pojavio točeni Badvajzer za 1,9 evrića (teško da se i kod nas gore može naći po toj ceni), puštali Thievery Corporation kao i obično, munje sevale na bezbednoj daljini, sve u svemu pivnica i dalje ostaje svetla tačka HN-a. Jeste bila bolja dok je bio onaj krš kod Milatovića, ali dobra je i dalje.

Link to comment

GMO sastojci obaraju cenu ... posta niksicko toceno ?

Elem, bicu u Budvi sledece nedelje, i imam zelju da konacno odvojim jedan dan da obidjem HN.

Koliko vidim ima vas nekoliko trenutno tamo, pa ako ima raspolozenih za

(volontersku) poziciju turistickog vodica, saljite CV i propratno pismo na PM.

Btw, drzi li Rambo koncerte u zavicaju tokom leta ?

Link to comment

@morgana, proveri i ako saznas objavi malo ranije, posto dok sam dole ici cu na net preko nepouzdanog "komsijin vajerles" provajdera.

 

@bokison mi je poslao neke smernice za mesta u gradu, tako da vec imam neki mali plan gde cu i sta cu kad dodjem.

Link to comment

radisa, voda stize sutra ili prekosutra

 

bugi, vazi, objavicu cim prije. ne znam sta je bokison rekao, ja cu uz rizik da je dupla informacija dodati pivnicu, kafic na setalistu, i danju i uvece, a ako hoces povoljno da jedes imas dnevni meni u konobi 'skver' na skveru, ispod restorana blufin. cijena je od 4.90 do 5.90 eura predjelo/glavno jelo/dezert (dezert je bezveze, doduse). ostalo sto se hranjenja tice mislim da smo pokrili na topiku pa da ne pisem ponovo.

Link to comment

U suštini, želim 10 dana u Perastu, ali mi je danas na michelin routes izračunalo da do Perasta put traje 10 ipo sati, a do Trogira 8(?! :blink: ), i to preko Karlovca...mislim da ću ipak kod Dalmoša.

Link to comment

radisa, voda stize sutra ili prekosutra

Cool, ja stižem u nedelju, tako da će valjda biti sve OK...

 

Edit: April, ne znam šta ti je računao Michenin, ali od Bg ili NS-a je do Perasta je oko 8 sati (iz BG-a je svejedno da li na BIH ili ne, meni je iz NS na BIH kraće) na BIH...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...