Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Mislim da ću odložiti povratak u majku Srbiju do daljnjeg, nisam siguran da bih bio srećan da sam sad tamo.

Edited by Anonymous
Link to comment

Neće mene loše vreme oterati odavde, ali hoće ljudi koji piške firnajz na paradu i Putina i vređaju one jadne Albance što drže pekaru na trgu.

 

Počinje to srbovanje malo da smara, mislim da ću sledećih par dana provesti u planini da se odmorim od lupetanja, pa bežim u Srbiju da se odmorim od srpstva.

Link to comment

@anonimus

bjez ti na cetinje 

tamo srba nema 

nema ni crnogoraca, ka vazda, al lijeporjecaju, sve herakle do herakla

 

izvini al nisam zlurad

imam recimo  slozen dozivljaj crne gore

divne su ti fotografije

Edited by bradilko
Link to comment

cekaj, jel pravio neko problem pekarima sa trga? 

isuse.

 

Ne direktan, naravno, ovde nikad ništa nije direktno, ali su se ljudi (ti Albanci) nama lepo bili javili iz kola, a tip (iz ekipe u kojoj sam sedeo) ih je oterao u u pizdu materinu (moguće je da ljudi to nisu ni čuli).

 

Zašto? Ne zna ni on da objasni, pominjao je drona, a kakvu je vezu između drona i albanskih pekara našao ne zna ni on sam, ali je zato bio veoma glasan. Ne volim da sedim sa takvim ljudima, ne volim da vodim iste rasprave koje sam vodio krajem osamdesetih, umorio sam se.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ono što je prednost boravka ovde je što čovek uvek može da pobegne i gleda sve te male ljude odavde:

 

pxrUD4z.jpg

 

Mi u Beogradu možemo o tome samo da sanjamo.

Link to comment

@anonimus

bjez ti na cetinje 

tamo srba nema 

nema ni crnogoraca, ka vazda, al lijeporjecaju, sve herakle do herakla

 

izvini al nisam zlurad

imam recimo  slozen dozivljaj crne gore

divne su ti fotografije

 

Bio sam podno samog Lovćena (između Jezerskog vrha i Štirovnika) pre dve nedelje, ali je vreme bilo usrano, ništa nisam slikao.

Link to comment
  • 1 month later...

dajte neki dobar sajt za traženje smještaja u cg priti pliz. može i preporuka. ide mi se u kotor i kojekude krajem decembra ili početkom januara na par dana. kako se kreću cene u zimskom periodu?

Edited by maheem
Link to comment

Dolazi li neko iz CG za Beograd u narednim nedeljama. Jede mi se dobra maslina, ovo sve grcko i rvacko qrcu ne valja. Obicna zutica, zasecena, nepasterizovana. Najbolje masline u cijeli svijet. Placam posteno i maslinu i proviziju, treba mi 1 kilo.

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...