Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

drugari, treba mi pomoc

 

radim jedan turisticki projekat, hn je tema

 

mozete li molim vas da mi kazete sta vam je u herceg novom interesantno i sta vidite kao autenticno i prepoznatljivo, tako reci esencijalno? 

zanima me turisticka perspektiva.

 

 

 

ja nekako uspeo poslednje dve godine da se zateknem za vreme festivala gitare. prošle godine me oduševio koncert karadaglića na kanli-kuli a nisu bili loši ni koncerti na trgu kod muzičke škole.

mislim da taj festival valja održati.

Link to comment

i ja volim gitar art :)

 

trg kod muzicke je bas odlican prostor za manje koncerte

steta sto su dani muzike (festival klasicne muzike) izmjesteni odatle u dvoranu park

 

hvala na odgovoru :)

Edited by morgana
Link to comment

ih, ja jos nisam prezalila mandrapin odlazak sa pijace.

 

zavidim na pecurkama. ti si brao, jel da?

 

Ne, nažalost. Palo mi mi je ovo na prste, pa nisam baš preterano pokretan:

 

5Ct706l.jpg

 

Ali sam se za pečurke ogrebao, a sledeći vikend ću nadam se sam da ih naberem.

Link to comment

Ma jok, prošlo me je, imao sam više sreće nego pameti. Čudo mi je srećom bilo palo na gumirani deo zatvorenih sandala, prst je bio crn, ali se za nedelju dana nekako regenerisao, odoh preksutra ponovo gore da berem pečurke.

Link to comment

uf, to bi stvarno bilo super! mislim, anonimni nek se vere kad vec voli /volim i ja, al' septembra, cak su nam tada obavezne svakodnevne ture setnje do poda ili suscepana, ali u sred jula i avgusta, narocito prilikom vracanja sa plaze, ovakva stvar bi bila vise nego korisna :-)

Link to comment

navodno da vinci vraca staro ime tj bife beograd

 

anonimus ce se obradovati, ako dobro pamtim da smo nekad pominjali to pitanje

 

promjena imena zvuci predizborno (ne prosrpski, da ne bude nesporazuma) ali meni je skroz super

Link to comment

Da, tu me je svojevremeno otac bio vodio i to je prva kafana u kojoj sam ikad sedeo u HN-u.
 
Konačno se negde može popeti, danas Odijevo na Dobraštici (1580 mnm), to je ona planina koja dominira iznad Igala, najbolji pogled na planeti:
 
FOTtTEs.jpg
 
Odavde se u istom trenutku vide i tivatski aerodrom i Ćilipi:
 
VQX0zoV.jpg
 
yThk092.jpg
 
Sa druge strane Subra, levo Zubački Kabao, najviši vrh Jadrana:
 
wEXvgsf.jpg
 
Glupi poskok (na Odijevu), pravi se mrtav i ne čuje nikakav razgovor i buku, ali kad trupneš nogom pobegne glavom bez obzira:

 

 

d49w582.jpg

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Cek ne kapiram odakle dokle da bude taj lift?

 

Anonymuse ti si vide obisao oko igala nego igaljani :) e, ona kao mesara-restoran pred njivicama na magistrali, ono su bacene pare. Osim kad uzmes jagnje na zaru. Vise sam para tu prsla na djoka ukus nego u ivy u west hollywood.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...