Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

treba ubaciti u pricu i stomacni virus kao jedinstveni tretman za gubitak kilograma.

 

Plus trovanje od brze hrane, to me je strefilo prošle godine, oni ovde nikad ne bacaju neprodatu hranu na kioscima, desi se da ta splačina stoji pola dana na plus 40.

 

Srećom ove godine ne postoji plus 40, pa nema ni trovanja.

 

 

Ja volim da sedim iznad tunela gde je pivnica i onaj spomenik i da blejim tu...

 

 

 

Uopšte se više ne sećam kako se zove ta figura (a znao sam), tu se neka ženska bila bacila u more zbog neuzvraćene ljubavi, pa su joj posle napravili spomenik.

 

Jel' zna neko ime tog spomenika da ne smaram ljude odavde?

Edited by Anonymous
Link to comment
  • 2 weeks later...

Plus trovanje od brze hrane, to me je strefilo prošle godine, oni ovde nikad ne bacaju neprodatu hranu na kioscima, desi se da ta splačina stoji pola dana na plus 40.

 

hahah, pre desetak godina bio sam u HN turistickim brodicem iz Budve. Sat vremena pauze, ne mozes nigde da odes. Sta drugo da radim rekoh, ajd' bar da jedem nesto. Narucim pljeskavicu na prvom mestu, a nakon sto je platih, prepoznam trovaca "rostilj majstora" iz kasarne u kojoj sam sluzio vojsku (i kao primeran vojnik cesto bio na ispomoc u dzubaji). Mislim da je to jedini put u zivotu da sam bacio nepojedenu hranu.

 

@Morgana, kad sklopis taj turisticki vodic kroz HN (sa slikama, nadam se), pusti link ovde. Da proucim ako ikad dodjem tamo kao covek bar na ceo jedan dan.

Link to comment

kupala sam se na njivicama ove godine. super plaže. posle smo jeli neki roštilj, mislim u igalu, mesara+pečenjara. fenomenalno je bilo, jedan od boljih roštilja ever. da, nisu gambori, raža, ni zubatac. 

Link to comment

rose su za njivice tahiti

pa ne znam, na roseama sam bila pre n godina. a ovde smo bili samo jedno prepodne, bas je lepo, cisto, nema guzve, prodjes pored nekog kao rizorta, ali plaza je bas fina. mi zapravo krenuli na izlet na ostro, posto je, kao i obicno, padala kisa, onda je odjednom jurnulo sunce, pa nam je ovo bilo najblize da se brze-bolje okupamo. onda se nebo otvorilo ponovo oko tri, pola cetiri, taman za dejoa.

 

To je verovatno mesara Dejo na magistrali, juče sam tamo uzeo ražnjiće u lepinji, bili odlični a koštali 1,5 evro.

mislim da da! 

Link to comment

Iliti Mandrapa, tu mesaru takođe tako zovu, godinama me ne mrzi da odpešačim do tamo sa Karače kad mi se jede dobar roštilj.

 

Bolji roštilj u Boki (takođe mesara) je jedino bio u Seljanovu kod Tivta, ali su ga ove godine zatvorili, takođe me nikad nije mrzelo da krenem iz Novog do Tivta da se najedem njihovog roštilja. Čekam da prođu ove kišurine, pa da se u Seljanovu raspitam da li se ta mesara pojavila na nekom drugom mestu.

 

Obećavao je bio i Jaro, prvo je bio otvorio lokal u Meljinama (i bio fenomenalan), pa se posle preselio u Zeleniku, tamo ga je krenulo sa lokalcima i sad je katastrofalan.

 

Ima i Mandrapa u Bijeloj (takođe mesara), ali roštilj tamo je sasvim prosečan.

 

Ono što je žalosno je da se bolji roštilj može naći u Boki nego u Beogradu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...