Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ljudi koji su taj dan i danas bili na Verigama ne zaslužuju da budu nazvani govedima. Ista je lokalna ekipa kao i pre. Pa sve i da nije lokalna.

 

Moguće. Kad sam ja tamo poslednji put bio, a da je radilo, registarske tablice su bile sve samo ne lokalne, ekipa su bili zlatni lanci, debeli vratovi i ćelave glave,  a muzika je bila 'Anđeleeee, Anđeleee i slično, stvarno mi žao što ne mogu naći lepše reči za ono što sam tamo viđao, a viđao sam to svaki drugi dan, pošto sam te Verige voleo i nije me mrzelo da tamo odem (iz HN-a) da bih se okupao.

 

Uostalom, možda se mesto ovog leta upristojilo (mada mi je to malo neverovatno), a ove godine sam tamo bio dok kafana još nije bila otvorena.

 

Otićiću tamo čim ova odvratna kišurina bude prošla, pa ćemo nastaviti diskusiju.

 

Dobar je Anonimus samo ga jebe ta glava.

 

A jesi li ti na tim Verigama uopšte ikad bio? 

Link to comment

Gosti vole tamo da odmore, popiju kavu i okupaju se kad idemo za Perast/Kotor. Obicno sam prije podne tamo tako da je uvjek lagana atmosfera.

 

Zasmetalo mi je ono goveda pa sve i da dolaze samo MI sa kajlama+andjele tipovi.

Link to comment

drugari, treba mi pomoc

 

radim jedan turisticki projekat, hn je tema

 

mozete li molim vas da mi kazete sta vam je u herceg novom interesantno i sta vidite kao autenticno i prepoznatljivo, tako reci esencijalno? 

zanima me turisticka perspektiva.

 

nedostatke poznajem odlicno, ali ovoga puta ih ciljano zanemarujem

 

hvala :)

Link to comment

goste vodim prvo na spanjolu, posle je sve lakse (tj nizbrdo  :s_dj: ). spanjola je moj prvi pik u svakoj varijanti, tamo imas i pogled i istoriju, bocanje, prasumu...ma prva liga sto bi rekli mestani :)

 

prepoznatljivo: dani mimoze...nisam bio ali kazu mazuretkinje da je dobro  :D

 

autenticno: recimo loza u lokalnoj birtiji na celima ili pijaca u rano jutro, kada pazare i piju kafu iskljucivo lokalci

 

sad mi se ide dole  :cry:

 

Link to comment

savina, trg i crkvica na belavisti, i uopšte taj deo izmedju karače košarkaškog terena i belaviste

škver, "vidikovac" na gradskoj kafani, park ispod.

 

i kao što neko reče fabulozna vegetacija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...