Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

ako dolazite u HN 4. septembra, na festival stripa ili inace, da znate da Blue Line daje, kao sponzor, 50% popusta na povratnu kartu (bilo da ostajete dan ili do keaja festivala 6. septembra). treba se prijaviti organizatoru festivala na juwanyu@hotmail.com

 

Ime i prezime je dovoljno za prijavu

 

Festival ce inace biti super :)

Link to comment

Joj careva na Verigama, naplaćuju ležaljke samo strancima. Umreću od smeha.

 

Inače, Ribarsko selo je ooodličan value for money.

dadada...i ja bila prijatno iznenadjena, narucila crni rizoto, a konobar mi preporucio da probam brodet od hobotnica...odlican, odlican bio! a i cene su ok, a pogled, plazica, lezaljke i mesta za skakanje savrseni :-)

Link to comment

Škver večeras.  :frust:

 

Tako zamišljam pakao, a nekad sam ga bio obožavao.

 

Ovo polako počinje da podseća na onu scenu iz Titanika kad brod tone, a muzičari i dalje sviraju svoje numere, samo što je ovo deset miliona puta primitivnije.

Link to comment

Joj careva na Verigama, naplaćuju ležaljke samo strancima. Umreću od smeha.

 

Ta plaža je do pre par godina bila vrhunska kad su je držali u zakupu normalni likovi, a ovaj majmun je prvo što je bio uradio uništio one božanstvene potoke i napravio od njih vodu za tuševe za goveda koja sada tamo dolaze.

Link to comment

ako dolazite u HN 4. septembra, na festival stripa ili inace, da znate da Blue Line daje, kao sponzor, 50% popusta na povratnu kartu (bilo da ostajete dan ili do keaja festivala 10. septembra). treba se prijaviti organizatoru festivala na juwanyu@hotmail.com

Ime i prezime je dovoljno za prijavu

Festival ce inace biti super :)

prijave zakljucno sa utorkom Edited by morgana
Link to comment

Ta plaža je do pre par godina bila vrhunska kad su je držali u zakupu normalni likovi, a ovaj majmun je prvo što je bio uradio uništio one božanstvene potoke i napravio od njih vodu za tuševe za goveda koja sada tamo dolaze.

To je uvek loše kad se uništavaju potoci, ali mi kaži zašto "goveda"? Koji gosti su tebi po volji?
Link to comment

To je uvek loše kad se uništavaju potoci, ali mi kaži zašto "goveda"? Koji gosti su tebi po volji?

 

Oni koji su na tu dolazili pre nego što je novi vlasnik tu plažu uništio. U normalnoj zemlji bi zbog ovog što je uradio zaglavio u ludari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...