Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

A jel istina da je bioskop na Forte Mare zatvoren jer se nema deset tisuca za opremu (samo su je valjda za filmski festival iznajmili...)? Jbt, ako je stvarno tako, pa da krenemo da skupljamo, nije to neka para.

Link to comment

jeste tacno.

nadam se da je privremeno tj da je dio paketa usporenja i blokada koje hn trpi zbog raskola u vladajucoj partiji i koaliciji i posljedicne krize gradske uprave  - sto bi znacilo da ce tender za nabavku opreme biti raspisan prije iduce sezone

Link to comment

em milo drka godinama i ne da za hn ni pet posto em idioti u vladajucoj ne mogu da se dogovore ko na koje mesto da ide. Sramota. A jos da prijavim da vecina radnika u kaficima, prodavnicama radi 7 dana u nedelji a neki cak i po dve smene. U ravni smo sa kinezima. Uzas i potpuno odstustvo humanosti.

 

A onaj prdavac direktor kulturnog centra hn, vazno je da ima cipele od 500 eura. a prica mi o krizi.

Link to comment

ne vjerujem da ce levanger nestati uskoro. to je jedan od rijetkih vektra bokinih objekata koji uopste radi.

 

Na žalost, bio je prilično prazan u junu i julu.

 

ako budemo imali srece i drzava ne pogura vektru, kumovsku firmu, revidirace se ugovor o kupovini htp boka.

 

 

Bojim se da će se to desiti tek kad nestane Milo. Kako sjebaše tu HTP Boka, nekad bila ugledna firma.

 

Posle rušenja Tamarisa (a i hotela na Horizontima) nema više o mnogo čemu da se priča, stvari bi trebalo da budu sasvim jasne.

Link to comment

Ja samo znam da kada sam se probudila oko 5ujutru jer sam se probudila od vibracija groma, ustadoh da zatvorim skure a ono napolju sve u magli i seva...kao u filmu blade runner. Zao mi je sto sam bila.toliko pospana da uzmem da snimim taj prizor. Ceo zaliv je bio i magli i sevanju.

 

Valjda vam nije velika steta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...