Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

samo da napomenem da je tih iole normalnih kafana u hn 90tih bilo 3

 

uzmem ja pljesku iz 3 lipe pocesto kad sam na skveru, jedini problem sa njome je sto je tanja nego van sezone. to je pravilo lokalnog turizma, tijela se na toploti skupljaju :D

Kako tanja, ja jos ne pojedoh jedan deo lepinje jer mi je previse hleba ! :) ja bih jos tanju lepinju davala.. hahahhahaa) bas se razlikujemo :) Edited by mustang
Link to comment

a jel i dalje svira srdjan marjanovic, bese u necemu sto se zove klub knjizevnika?

 

bejah tamo neke ratne 1994. godine i u tih par dana sto provedoh dole pre nego sto sam zanavijek utekao, najvise me dojmilo to sto sam otkrio te nove razmere njegovog blamiranja

Link to comment

Klub književnika je poslednjih godina radio kao mesto gde za 5 evra možeš da pojedeš dnevni menu, a bio je i smeštaj za neke sezonske radnike.

Ove godine ni to. Ne radi i deluje napušteno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

zato sto je opstinskom odlukom kafana konacno izbacena i planirano otvaranje doma kulture. ta kuca je zaduzbina iva andrica i namjena po zakonu mora da bude u skladu sa njegovom tj ostaviteljevom zeljom.

zakon naravno godinama nije postovan, kao ni u slucaju ostalih zaduzbina u gradu.

Edited by morgana
Link to comment

aaaaaaaaaa

:isuse:

Noooo :)

 

Jauci koliko hoces al ja moram/zelim 20% da ostavim, ponekad i 10%. Nadrkanim nikad.

 

A zna li neko sta je sa onom ruinom od kuce gde su kao napravili art walk isto na skveru...polomljen stari camac stoji, ona je zarasla u puzavici. Jel to neko kupio? I na njoj je tabla stare stanice koja je bila tu

Edited by mustang
Link to comment

kuca pored teutine spilje je hotel rudnik, nasljednicima je x puta nalozeno da ga sruse zbog opste sigurnosti, ali ta izvrsna presuda nikada nije dovedena do kraja, potom je obaveza rusenja pala na opstinu (koja bi onda izvrsila prinudnu naplatu tj nadoknadu troskova od vlasnika) ali se ona vadila da nema para. onda je, nedavo, dio kuce urusen i zbog pritiska javnosti opstina ce da krene u rusenje objekta

 

 

valentino je pod nekakvim sporom medju vlasnicima, nikad nisam cula da je razrjesenje blizu

Link to comment

Vektra boka isto pred stecajem?!?!

 

Ja se hranim u Levangeru u igalu, a oni pripadaju vektri. Majke mi, ako taj levanger nestane i sjebu mi rutinu, hn ce prestati da bude nostalgija u mom zivotu.za beogradom nikad nisam ni patila.

Ovog leta mi tamo bas i nisu cvetale ruze (porodicne nesuglasice, bolesti sto me strefise, lose vreme...) i verovatno cu malo da preskocim koju godinu ... A pri tom smo para potrosirali (a nismo se razbacivali) da smo komotno mogli negde all inclusive 3-4 nedelje.

 

Ugusih vas ja sa mojom kuknjavom a neko bi bio presrecan da ima kucu na moru....kad imam sestru idiota koja bez konflikta ne moze da zivi.

Link to comment

mustang, ne gusis nikoga, forum i sluzi i da se zalimo jedni drugima  :)

 

zao mi je sto ti je bilo neugodno na ljetovanju, tim prije sto si inace ovdje kao kod svoje kuce  

 

 

ne vjerujem da ce levanger nestati uskoro. to je jedan od rijetkih vektra bokinih objekata koji uopste radi.

 

ako budemo imali srece i drzava ne pogura vektru, kumovsku firmu, revidirace se ugovor o kupovini htp boka. ako vektra i ostane vlasnik, mozda pocne da razmislja o prodaji hotela jednog po jednog, ne bi li stekla nesto novca.

taj proces je bio usporen prethodnih godinu dana jer je vektra boka dobila naznake da ce azmont (ona firma sto u kumboru navodno gradi navodno luksuzno naselje) da zakupi hotel plazu i hotel igalo, sto bi joj bila znacajna finansijska injekcija. ali azmont je na klimavim nogama.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...