Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

meni je to preko divcibara prilican smor od puta, ali je prazno, nema zive duse...a od tih precica mi je jos gora ona preko bbaste...isao sam jednom za sarajevo od zvornika preko sokolca, i tu sam se smorio, mada je to mozda racionalna trasa za iz vojvodine...a tu dodatno smara trasa sabac loznica, pravi mali megalopolis, nikad da izadjes iz naseljenog mesta

Link to comment

Иви, не стварај себи притисак, куд год да кренеш биће ти лепо, има шта да се види. Идеш полако, одмор ти је почео чим уђеш у ауто, пустиш музику, понесеш пиле и белолучане и бог да те види

Link to comment

:p

 

ma da..nego upadnem tako u panik atak..sve će biti ok kad se već krene..ne mogu više da čekam..

Edited by ivy
Link to comment

preko zabljaka pa do lipaca, a onda preko kotora ka lustici

 

+1

 

Zajebi ostale eksperimente. Iz milion razoga.

 

Najbrže, najlepše, najmanja gužva.

Link to comment

dobro,mi smo zbog sutrasnjeg ciklona i nevremena ipak odlucili da preskocimo Zabljak da nas ne bi sneg zavejao tamo tako da idemo preko Bosne a vraticemo se tuda,mozda...nesto mi se cini i da je visinska razlika tog puta kroz Bosnu manja a videcemo da li cemo uopste kretati sutra ili prekosutra kad malo oslabi ciklon...nemam pojma,sjebao me ,,Dzenan,, majku mu..

 

http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=3385.msg178244%3Btopicseen#msg178244

Edited by ivy
Link to comment

Moze neki gastronomski apdejt 2014, HN i okolina? Gde se jede dobra riba? Shvatih da dole zapravo retko jedem ribu, vise se davim u hobotnici i lignjama. Te raznim rizotima. Mora to hitno da se ispravi.

Link to comment

iaspod blufina, nekadasnjeg sport kafea na skveru, u konobi, obicno bude nelosa riba. u meljinama u leutu obicno bude odlicna riba. u feralu na skveru kako kad, nikad losa, ali ni spektakl. dobrec cu da isprobam ovih dana pa da dopisem.

Link to comment

qHcRvFK.jpg

 

Levo hajdučka trava, desno kantarion, kad se to u jednakom odnosu smeša dobije se čaj protiv depresije, trebaće mi u Beogradu.

 

172kWCb.jpg

 

Nisam skoro kačio fotku ovog orjenskog domaćeg insekta, evo ovogodišnjeg.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...