Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Grahovo je ludilo. Ima tamo 'ničija kafana', bukvalno. Neki raspad u centru su proglasili za kafanu, sede lokalci i toče dobru lozu za smešne pare. Ima i arboretum na periferiji, zaostavština Titovog generala, apsolutno fenomenalno, tu kolekciju drveća treba videti. Ima i to jezero koje sam bio pomenuo. Inače se Grahovo totalno raspada, a vidi se da je tu nekad nekakvog života bilo.

 

Ima blizu i Dragalj i kafana koju je nemoguće opisati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

a sta smo rekli koji je najbolji put kolima do mora?

ja bih da izbegnem kanjon Morace a po mogucstvu i onaj deo posle Uzica...preko Durmitora?a i preko Tjentista mi je opcija,ustvari mozda bih ovo vise volela?

Link to comment

da, tako smo i mislili..hvala

 

 

a to Tjentiste?kuda tuda iz Novog Sada..mozda,hm?

 

misim ako je isao neko,ja nemam pojma a zvuci mi zanimljivo

Edited by ivy
Link to comment

ibarskom do mokre gore pa na višegrad, trebalo bi da su bosanci napravili neki tunel pa da se malo zaobiđu serpentine kod(oko) tjentišta. računaj i zeleni karton oko 3000 din. koji je obavezan za bih. urbana legenda kaže da kroz bosnu ima više policijskih patrola koje su spremne da oproste saobraćajni prekršaj uz malu naknadu. novčanu.

 

ovo preko žabljaka je super put, ako izuzmeš ibarsku do rudnika. kroz srbiju ima oko 330 km, cg oko 220 km. ima i opcija da se na rudnik uključiš posle auto puta kod mladenovca ili kod čačka ako se na e75 isključiš kod batočine, kragujevca. mislim da bi vam to više odgovaralo obzirom da idete iz ns-a.

 

na djurdjevića tari ima neko zezanje koje bi ti se svidelo 100%. da na sajli preletiš kanjon tare.

Link to comment

pa ja sam mislila da idem Ns-Sabac-Valjevo pa Uzice  da ne idem ibarskom ..a koliko se secam sasvim je ok put,bar do Valjeva

 

i planirali smo svakako pauzu od dan-dva na Durmitoru  ili negde usput..mislim da ce biti tako

 

 

znam za bosanske pandure,vozila sam dosta tamo,a zeleni karton imam svakako...

Link to comment

između valjeva i kosjerića je put krš, sada su i neki odroni , ali nije gužva, pa nema zakrčenja (osim ako naletiš na kamiondžiju koji neće da se skloni)

Link to comment

Ишао ја преко Тјентишта, прелеп пут визуелно, ни за вожњу није лош, није гужва, а гориво би сад требало да је јефтиније. Наравно, не исплати се ко иде јужно од Будве. Никад нећу заборавити празан пут као стрела, ја сам,  дуга после кише, а са десне стране јуре пуштени коњи у огромном броју. ТА ми је слика стална асоцијација на тај правац

Link to comment

vidi ga sad..sad se dvoumim,tj. dvoumim se vec neko vreme..plus me kopkaju ta Sutjeska i Perucica da ih vidim vec neko vreme a ni Trebinje nije lose..hm..

 

daj detalje kuda dotle i tome slicno?

Link to comment

kad dodjes u valjevo idi preko debelog brda do bajine baste. u bbasti se popni preko tare do kremne. u kremni skreni desno za mokru goru i visegrad. u visegradu, kada predjes drinu, skreni levo i vozi pravo do posle trebinja pa tu skreni levo za herceg novi (ili produzi 35km pravo do dubrovnika)

Link to comment

e, sad i ja da zabiberim :-) mi smo vise puta isli preko novog sada, fruske gore, sapca, loznice, zvornika, vlasenice, han pijeska, sokolca, gorazda, foce, tjentista, gacka, trebinja i onda novim putem do herceg novog...da sam na tvom mestu /mada, i mi cemo sledece nedelje istim putemevima / jednim putem bih isla ka moru, a drugim se vratila /recimo, isla bih preko durmitora a vratili se preko tjentista/- obe rute su bas interesentne.

+ treba vam zeleni karton za republiku srpsku i BiH 

Edited by nezvanova
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...