Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

picerija forte 031 325 404

 

nekako sam pogubila ostale kontakte, nema flajera ispod telefona gdje im je vjekovno ognjiste. svasta. 

 

dopisacu cim nadjem

Edited by morgana
Link to comment

Ja bih to preskočio, zdravlja radi.

 

to moja sestra i muz jedu. sestra samo krsh hranu i jede. a o koka-koli da ne pricam. 

 

ja se ogrebem za zalogaj pice. .....sanjam brancin :) joooj kada ga se docepam, nema tog restorana na beverly hillsu i los andjelesu koji napravi brancin ko kod nas. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

šta ima na Luštici/Lušticama? drugar je mislim u Krasićima pa nas zvao da dodjemo..kako to izgleda?šta ima tamo?plaže,more?

meni se čini kul,pusto i lepo..

Edited by ivy
Link to comment

kako mislis neobicno rano zadje sunce?koliko rano?

i kakav medjed?

ajd ozbiljno.. pricas nekome ko je bio u Cg 5puta od toga se 3 puta ne secam a druga dva sam bila u Sutomoru i Becicma :(

Link to comment

šta ima na Luštici/Lušticama? drugar je mislim u Krasićima pa nas zvao da dodjemo..kako to izgleda?šta ima tamo?plaže,more?

meni se čini kul,pusto i lepo..

 

Izbegni Krašiće po svaku cenu. Imam ključeve od stana u naselju maslinjak, ali evo me, regularno plaćam smeštaj u HN-u, pa ti vidi. 

 
Edited by Anonymous
Link to comment

ima, plaža i more i sunce koje zadje neobično rano. a ima i međed što ujutru donosi poštu

 

Sjebao me edit opravljenog foruma, pa da probam ponovo:

 

Koja plaža? Onaj užas na obali se tim imenom nikako ne može nazvati, čak ni po kriterijumu nekog (mene), koji godinama letujem u HN-u.

 

Dok sam imao nesreću da letujem u Krašićima sam svaki dan pešačio nekoliko kilometara do Pržna da bih se okupao, samo da bih izbegao onu grozotu.

Link to comment

Zna li neko šta se dešava sa izgradnjom hotela u Perazića Dolu? 

Godinama već usred leta pokrenu mašine, naprave buku, dignu prašinu, sjure armaturu u more, zatrpavaju i odtrpavaju ulaz u tunel ka Petrovcu bez vidnog pomaka.  

Link to comment

Pa vlast ih pritisne pa oni rade malo da zamazu oci pa tako ukrug. Projekat je preambiciozno zamisljen pa je tesko investitoru da "zatvori konstrukciju". sto se mene tiče, ta plaža je trenutno (nisam bio ove godine) jedna od najlepših i najmirnijih na tom delu obale.

Link to comment

Pa vlast ih pritisne pa oni rade malo da zamazu oci pa tako ukrug. Projekat je preambiciozno zamisljen pa je tesko investitoru da "zatvori konstrukciju". sto se mene tiče, ta plaža je trenutno (nisam bio ove godine) jedna od najlepših i najmirnijih na tom delu obale.

Dobar deo godišnjeg odmora provodim u Dolu. Volim malu (divlju) plažu i niz uvalica do kojih se lako dopliva. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...