Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ubiše pneumatske bušilice, kamioni, mešalice za beton i ostala mehanizacija.

 

Mogao sam da se umesto silaska dole preselim na neko gradilište na Novom Beogradu, verovatno ne bih primetio razliku. Jedva čekam da se dokopam neke planine.

 

xdsef4.jpg

Link to comment

Hocu da idem sa drustvom u Budvu ili okolinu u prvoj polovini avgusta, u neki privatni smestaj. Morgana, jel imas neke kontakte? Ako imas pomagaj, da ne lutamo kao prosle godine po Herceg Novom i Igalu...

Link to comment

nemam kontakte u budvi, nazalost. svakako rezervisi smjestaj unaprijed, u spicu sezone trazenje tek na licu mjesta nije dobra opcija :)

 

raspitacu se za forte mare, tvrdjava je svjeze renovirana i planirano je da na njoj ponovo bude klub ali ne znam dokle se stiglo u realizaciji

 

fast fud ce da radi, koliko znam, pljeske su bolje u tri lipe ali girice i lignje su mi favorit za postplazni obrok

Edited by morgana
Link to comment

i tako ceo zivot :) da jebe oca nijesu se promenili ni malo :)

 

u tu boshoku sam se otrovala sa cevapima jednom...doduse mogla bih da nabrojim u kojima se nisam otrovala obzirom da je ovih prvih mnogo veci broj.....idem u tri lipe ako se vracam sa plaze, mnogo mi romanticno da sedimo ispred lipe i jedemo onako poluiscrpljeni. 

 

dobra riba je ispod onog sport cafea. 

 

 

al svima preporucujem ko ide sa decom da lepo kupe klopu kod nekih izbosne ili hercegovine, oprostice mi za zaborav, blizu doma zdravlja na topli iznad magistrale. ljudi prave sve i svasta, i to odlicno (ovo ja kao, pa moglo bi se reci iskusni gurman) plus vrlo vrlo povoljno. pitacu moje kako se zove mesto, oni su vec tamo. bio neki deciji maskenbal na trgu danas. moja sestricina se uplasina maski :) milica, jedva cekam da je vidim :D

Edited by mustang
Link to comment

plodovi mora su dobri pod škverom, al bi mogli malo da se utegnu. lipe su ok takodjer, al za povratak s plaže nenadjebiv je mesar i pečenjar miljanić na savini preko puta tzv. tržnog centra

Link to comment

Mesara Dejo na magistrali kod Igala (blizu Volija) je zakon za roštilj s nogu u ovim krajevima. Nije baš blizu, ali za dobar roštilj se vredi potruditi. Danas ću da odem da ga overim.

 

Ponovo se otvorio (i unormalio sa cenama) ekspres restoran u Zeleniki, juče seo tripice za 2,4 evra. Koga ne mrzi da se mlatara do tamo, preporuka.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel radi neko u hn diliveri™

 

edit

mislim, hrane

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...