Jump to content

CG


onamonamo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sumnjam da se dole još uvek neko kupa. Ja sam se okupao prošlog petka, ljudi su me malo čudno gledali. Čak su i Rusi uglavnom odustali.Ovde je toplije nego što je bilo dole kad sam odlazio.

Link to comment

ne, na zalost ... samo vizueliziram te kreiram neke mentalne slike, pa mi treba informacija o temperaturi vode i mora :-) /ipak nisam bila na moru ove godine, bila sam u planinama jer mi je to bilo zbog zdravstvenog stanja bilo pozeljnije i korisnije, a sada sam npr. bas i mogla, mislim, nije pretoplo a i ja sam zavrsila sa hemioterapijom pa mi je i krvna slika dobra, no ipak se, iz raznoraznih razloga nismo organizovali da otputujemo/

Link to comment
  • 7 months later...

Ubiše pneumatske bušilice, kamioni, mešalice za beton i ostala mehanizacija.

 

Mogao sam da se umesto silaska dole preselim na neko gradilište na Novom Beogradu, verovatno ne bih primetio razliku. Jedva čekam da se dokopam neke planine.

Link to comment

Ma jok, sad sam u Krtolama, ne znam više šta grade ovde, mislio sam da je svaki kvadratni metar zauzet. Tek šta me čeka u Novom ne smem ni da zamislim.

 

Inače, juče sam saznao da se Krtole ne zovu po krtolama, nego su se nekad zvale Krto, tu su živeli Grci, koji su pravili korpe od pruća i zvali ih krto, odatle naziv.

 

edit: u stvari je Krtoli valjda pravilno.

Edited by Anonymous
Link to comment

Au, ponovo se otvorio onaj užas (valjda Admiral) na Škveru, nije radio prošle godine. Rose, Njivice i dobar deo HN-a  nek' zaboravi na spavanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...