Jump to content

CG


onamonamo

Recommended Posts

A zna neko u kom restoranu bi bila najbolja hobotnica u i oko HN? Od petka sam tamo i planiram da ugadjam sebi koliko god to bude moguce.
Kažu da je dobra (ispod sača) u Tri lipe u HN-u (što je meni neverovatno). Nisam probao, ovo sam čuo.
Link to comment

i ja sam cula da je dobra u tri lipe, ali nisam probalainace bih se za morsku hranu zaputila u konobu skver. ali ni tu nisam probala hobotnicu :Dedit, najbolje lignje sam jela u zelenici u tazeksovom restoranu. cudila sam se sto me ljudi zovu da idemo tamo na rucak, nikad ga ne bih sama birala, kad ono, znaju znanje.

Edited by morgana
Link to comment

Ti si već treći koji to preporučuje. Znači moraću sebe da nateram da sednem tamo, pod uslovom da preživim stampedo debelih Rusa, kojih je tamo najviše + što se sećam vremena kad je to bio običan kiosk brze hrane, pa sam bio malo skeptičan.

Link to comment

Volim da pljujem po HN-u, ali trenutno mu ne mogu naći neku veliku zamerku. Komunalci (izgleda podgorički) su jebali majku majmunima na obali, što ih utišali, što pozatvarali, tako da sad konačno (posle mnogo godina) mogu da čujem more ovde. Pala kiša i sprala sezonsku prljavštinu. Paradajz turisti odlaze u buljucima.Sledećih pet godina tako i možda se ovde zapati ozbiljan turizam.

Link to comment

Pre dve godine poslednji put u životu overio CG, Njivice, na nagovor familije. Ceo HN urla noću preko puta (nije da mi nešto smeta buka, no je bilo zanimljivo slušati 20 različitih urlanja iz 20 različitih kafića, a sve frontalno preko vode). Na prljavoj njivičkoj hotelskoj plaži suncobran i ležaljka 15 evra dnevno, na drugoj prljavoj plaži sa betonskim molom sunce zalazi u 3 popodne, ali zato ima baja koji ilegalno drži soc restoran sa pićem. Prolazak kroz Sutomore kao prolazak kroz zipovanu zgusnutu Guču, na bilo kojoj HN plaži mesto za peškir možeš da nađeš eventualno ako se zabodeš u 4 ujutru. Naravno, ležaljke su nabijene strogo jedna uz drugu, nije bitno što ne može da se prolazi, bitno je da se uzme kinta.Hvala bat ne hvala. Ne vidim šta tu može da se uradi u sledećih 5 godina, a HN mi je još top ponuda u CG. Grčka je tu za istu kilometražu i iste pare, a ima plaže, vodu, pesak i mesta za prosečnog turistu da se razgaći.

Edited by henrik larsson
Link to comment
najbolje lignje sam jela u zelenici u tazeksovom restoranu. cudila sam se sto me ljudi zovu da idemo tamo na rucak, nikad ga ne bih sama birala, kad ono, znaju znanje.
Ja sam davno čuo da je tamo mnogo dobar crni rižot, moraću to da konačno overim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...