Jump to content

CG


onamonamo

Recommended Posts

restaurisana je samo prilazna ulica, unutar tvrdjave nije nista... a i nema bogzna sta da se restaurise, moglo bi samo novo da se pravi
bice da si previdela onoliku dzamiju i onoliku carsijuedit - setih se, kafana se zove kaldrma Edited by gazza1
Link to comment

sve je to gazo van zidina o cemu pricas... kad sledeci put odes idi kod dina na klopu, kafana na zadnjoj krivini one kaldrmisane ulice pre ulaza u tvrdjavu, ima vrlo zanimljiv jelovnik, samo je mana sto ne sluzi alkoholanonimus, koliko znam na rumiju se penje sa skadarske strane, mislim da nema staza sa strane ka moru

Link to comment
A jel' ima negde da se prespava u starom Baru? Pa da se posle popnem na Rumiju. To već godinama planiram.
uzmeš taxi iz Bara za stari bar, jednostavnije je.Rumija leti? Ne znam koliko je pametno zbog vrućine, a nidge hlada. ponesi barem 3 litre vode, jer je usput nema... i nemoj da fotografišeš arbanase na konjima (a videćeš ih) jer ti sledi neprijatno iskustvo. (uzimanje duše fotoaparatom i tako to)
Link to comment

Ovaj Gazzin Kebaptore zvuči ko nešto gde radi Sundjer Bob. :DAli ja definitivno sledećom prilikom moram malo i na istok primorja.

Link to comment
uzmeš taxi iz Bara za stari bar, jednostavnije je.Rumija leti? Ne znam koliko je pametno zbog vrućine, a nidge hlada. ponesi barem 3 litre vode, jer je usput nema... i nemoj da fotografišeš arbanase na konjima (a videćeš ih) jer ti sledi neprijatno iskustvo. (uzimanje duše fotoaparatom i tako to)
Ostaće ponovo za septembar, moram nazad u Bgd. A onda su kraći dani. Ta Rumija mi je velika želja, ali komplikovano mi je, jedino da iskukam kod ovih iz PK Subra da naprave neki izlet.Vrućina mi nije toliki problem (popeo se danas na Subru na milion stepeni i nosio 3 litra vode), muka mi je što je Bar skoro na drugom kraju CG primorja. Edited by Anonymous
Link to comment

Imam pitanje za upucene:Planiram sa prijateljem da nakratko ostavimo zene (jedna je trudna, druga dve bebe) i sa njenim dozvolama (oterale su nas iz kuce) odemo da se par dana negde iskuliramo na mora. Izabrali smo cg i to varijanta sopstvenim kolima.Moje pitanje je, u kakvom je stanju sad Ulcinj sto se tice smestaja, restorana, a i eventualnog neraspolozenja domacina i kosovarskih gostiju prema gostima iz beograda. Tu pre mislim na neprijatnosti stete na automobilu i slicno.Pozdrav

Link to comment

Nisam baš dugo bio u Ulcinju, ali bih se zaista začudio ukoliko biste imali neke neprijatnosti od lokalaca. Oni su uvek voleli Beograđane. Malesori, katolici. Za kosovske turiste ne znam.Obavezno na Adu Bojanu i klopa na rečnim splavovima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

mislim da moze da se unese ensto malo hrane, npr do 1 kgna dobrom dijelu primorja cijene u samoposlugama su nize nego u bgd, a pijaca je skuplja za vecinu voca i povrca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...