Jump to content

CG


onamonamo

Recommended Posts

nema brodica, samo autobusedit, ako ides sutra ujutru da ynas da ce biti mali yastoj granicnom prelayu, oko 9-10 sati. slavlje sa cg strane sto udadosmo komsije u eu. mada mislim da tad i ne ide bus iy pravca dubrovnika, nego obratno.

Edited by morgana
Link to comment

dobila sam informaciju da je konfin otvoren i da ce tako i ostati. pa ako lazu mene i ja lazem vas.

Edited by morgana
Link to comment

Sad kontam da ja nikad nisam išla da obidjem Stari Bar. Mislim, i u novom Baru sam bila poslednji put 1996 sa tatom da kupujemo plastične stolice za terasu. I 2003 recimo kad sam išla vozom, ali tada smo pravo u auto i na magistralu.

Link to comment
kolko $utra idem da proverim
ako mozes jos nekog da pitas prije odlaska, pitaj. ja nisam imala priliku da provjerim informaciju koju sam dobila.
Link to comment

HN je bagerima, buldožerima, mešalicama za beton, brenerima, automobilima, motorima i biciklima veoma usprešno rasterao turiste, ukoliko tako bude nastavio preporučivaću ga za koju godinu svim ljudima koje poznajem, trenutno je ovde čista idila.

Link to comment
@GazzaU kom smislu? Grade naselja? Zabavni sadržaj? Ili su restaurirali stare gradjevine?
restaurirano je. nesto bolje, nesto gore, naglasen je taj otomanski identitet. ima jedna cevabdzinica u kojoj sam pojeo korektan cevap, ni blizu legendarnog qebaptorea sa ulcinjske autobuske stanice ali eto, glad allaha dz.s. ne moli
Link to comment

restaurisana je samo prilazna ulica, unutar tvrdjave nije nista... a i nema bogzna sta da se restaurise, moglo bi samo novo da se pravi

Link to comment
ako mozes jos nekog da pitas prije odlaska, pitaj. ja nisam imala priliku da provjerim informaciju koju sam dobila.
ici cu da probam pa kako ispadne, javljam rezultat za koji dan
Link to comment

Prvog jula je Konfin radio (prešla neka moja ekipa), radi verovatno i dalje.Ne verujem da će ga zatvoriti, kako ćemo se kupati u Molunatu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...