Jump to content

CG


onamonamo

Recommended Posts

U medjuvremenu, preksinoc otvorena Pivnica 2 [izmedju staaare Pivnice i Jahtinga, nemam pojma kako se stvarno zove kafic]. Radovi su trajali otprilike kao i epohalni poduhvat poplocavanja setalista. I mislim da josh nisu sve zavrsili, ali eto, konacno su poceli da rade.
:DPa to se ekipa iz pivnice otela kontroli i ušla u sopstveni biznis. Sviđa mi se mini-pivnica (svirao je Thom Yorke kad sam seo), jedino što su preblizu jahtinga, ukoliko se nekom nesrećom tamo pojavi daniluška mogu slobodno da zatvaraju kafanu.
Link to comment
Dve nedelje zagledanosti u plavetnilo mora i nepregledne dubine najlepseg para oka ikada iznedrenog, sasvim dovoljno da se izleci dusa i spremi za nove zivotne oziljke.
Jebi me. Sad.
Link to comment
Dve nedelje zagledanosti u plavetnilo mora i nepregledne dubine najlepseg para oka ikada iznedrenog, sasvim dovoljno da se izleci dusa i spremi za nove zivotne oziljke.
volim te :wub:
Link to comment

nije prso nego sigurno nesto treba da radi, pa ga mrzi.uvek minijaturne postove pise u takvim trenucima, proveri na searchu.al da zvuci seksi, jeste. sutra bih otisla u przno ili tako nesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...